Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Konkurs na wielkoformatową EKO Grę pt. WIEDZĘ DUŻĄ MAMY - SEGREGOWAĆ RADĘ DAMY!

01.04.2021

Regulamin

Zał. 1

Zał. 2

Więcej informacji - kliknij

czytaj więcej...

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

31.03.2021

Od 1 kwietnia br., na terenie całego kraju prowadzone będzie największe badanie statystyczne jakim jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021). NSP jest realizowany raz na 10 lat przez służby statystyki publicznej we współpracy z Gminami i obejmuje wszystkich mieszkańców naszego kraju. Podstawą prawną tego badania jest Ustawa z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Dane zebrane w spisie ludności dostarczą szczegółowych informacji o sytuacji społecznej, demograficznej, ekonomicznej mieszkańców Polski. Podstawową i obowiązkową formą udziału w spisie jest samospis internetowy, tj. wypełnienie interaktywnego formularza, który zostanie zamieszczony na stronie https://spis.gov.pl.

 

Dla osób, które dokonały samospisu planowana jest loteria z możliwością wygrania wartościowych nagród!

czytaj więcej...

Wzrostu zagrożenia wystąpienia ASF

29.03.2021

Pismo z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Myśliborzu w sprawie wzrostu zagrożenia wystąpienia ASF - kliknij

czytaj więcej...

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA W POWIECIE MYŚLIBORSKIM

29.03.2021

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku.

 

Ulotka

Lista jednostek poradnictwa 2021

czytaj więcej...

Informacja z przeprowadzonych badań na obecność przeciwciał IgM i IgG w Gminie Boleszkowice

26.03.2021

W ramach ,, Zachodniopomorskiego Programu Monitorowania i Prewencji Epidemii Coronawirusa SARS-COV-2 i choroby COVID-19”realizowanego ze środków unijnych pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego będącego w dyspozycji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie, w dniu 22 marca 2021r. w miejscowości Boleszkowice został uruchomiony mobilny punkt pobrań. Pierwszego dnia pobierano krew celem oznaczenia obecności przeciwciał wczesnych (zwanych IgM) oraz późnych (zwanych IgG) przeciw SARS CoV-2. Badanie to umożliwiło identyfikację osób, które mogły mieć wcześniej kontakt z zakażonym COVID- 19 a także pozwoliło  zidentyfikować osoby zakażone bezobjawowo lub skąpo objawowo, które mogły być źródłem infekcji dla innych.

Następnego dnia również w miejscowości Boleszkowice odbył się drugi etap badania- badanie molekularne (wymaz). Badanie to kierowane było tylko do osób, u których w pierwszym etapie wykryto przeciwciała. To badanie pozwoliło zidentyfikować osoby zakażone.

W badaniu udział wzięło  179 osób.  

Bardzo dziękujemy pracownikom Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego  w Szczecinie przy ul. Arkońskiej za umożliwienie skorzystania mieszkańcom naszej Gminy z tego projektu.

 

Sobczyńska Anna

Sekretarz Gminy Boleszkowice

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 515   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona