Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Środki dla Gminy Boleszkowice z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

11.06.2021

Informujemy, iż w odpowiedzi na ogłoszony nabór wniosków przez Prezesa Rady Ministrów o wsparcie dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, Gmina Boleszkowice uzyskała dofinansowanie w wysokości 800 tys. zł.
Kwota ta zostanie przeznaczona na „Modernizację kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół w Boleszkowicach”,  która ma na celu dostosowanie obiektu do obowiązujących norm budowlanych, a tym samym zapewnieniu bezpieczeństwa osobom z niego korzystającym. W ramach przedmiotowej inwestycji zostanie przebudowana płyta boiska, a na terenie przyległym do niego, zostaną wymienione urządzenia zabawowe oraz znajdująca się tam nawierzchnia.

Referat Promocji, Oświaty i Funduszy pomocowych

czytaj więcej...

Dzień Dziecka 2021

11.06.2021

czytaj więcej...

Rusza pomoc dla pszczelarzy

10.06.2021

Od 28 maja do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy. Można to zrobić osobiście, z wykorzystaniem wrzutni, za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej.

O pomoc mogą ubiegać się pszczelarze zarejestrowani w ewidencji producentów i wpisani do specjalnego rejestru. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować.

Zainteresowanych takim wsparciem, którzy obawiają się, że nie będą potrafili samodzielnie wypełnić wniosku, zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami powiatowymi. Tam będą dostępni eksperci, którzy pomogą w technicznym wypełnieniu wniosku. Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 uprzejmie prosimy, aby umawiać się telefonicznie na konkretny termin. To pozwoli uniknąć kumulacji wizyt w tym samym czasie oraz zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR.

Tegoroczny limit pomocy wynosi 35,5 mln zł. Wsparcie ma charakter pomocy de minimis.

Wnioski o taką pomoc będzie można składać co roku.

Więcej informacji na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: https://www.arimr.gov.pl/pomoc-krajowa/pomoc-dla-pszczelarzy-do-przezimowanych-rodzin-pszczelich.html

Źródło: ARiMR

 

czytaj więcej...

Bezpłatne komputerowe badanie wzroku

08.06.2021

czytaj więcej...

ROZPORZĄDZENIE NR 17/2021 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO

02.06.2021

ROZPORZĄDZENIE NR 17/2021
WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO
z dnia 26 maja 2021 r.
zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików
na terenie województwa zachodniopomorskiego -
kliknij

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 515   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona