Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Projekt "Wesołe Przedszkolaki"

 Pragniemy poinformować, iż w Gminie Boleszkowice realizowany jest projekt pt.:

„Wesołe przedszkolaki”

Projekt konkursowy jest wdrażany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, Działanie 8.1. Upowszechnienie edukacji przedszkolnej, Poddziałanie 8.1.1. Inwestowanie w kształcenie, szkolenie i szkolenie zawodowe na rzecz zdobywania umiejętności i uczenia się przez całe życie.

Projekt wdrażany jest od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Celem głównym projektu w okresie od 1.VII.2019 do 31.VIII.2020r. jest zwiększenie dostępności do edukacji przedszkolnej w wyniku utworzenia 16 (8K/8M) nowych miejsc wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku przedszkolnym, zdobycie kwalifikacji nauczycieli (2K), pracujących w placówce objętej wsparciem, rozszerzenia oferty OWP o dodatkowe zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dzieci 20 (12K/8M) w Przedszkolu Gminnym w Boleszkowicach.

Projekt wdrażany jest w Przedszkolu Gminnym w Boleszkowicach.

 

Szanowni Państwo,

W kontekście obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w kraju oraz wprowadzonymi i przyszłymi działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2 w Polsce, informujemy, iż z powodu wysokiego ryzyka zakażenia koronawirusem zawieszone zostają wszelkie działania w ramach projektu pn. Wesołe przedszkolaki.” Realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego–  Zachodniopomorskie 2020r.

Zawieszenie działań projektowych następuje z dniem 16.03.2020r. aż do odwołania.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona