Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Urząd Gminy w Boleszkowicach informuje

25.11.2009
Urząd Gminy w Boleszkowicach informuje, że wniosek o dofinansowanie projektu pn.: "Przebudowa drogi lokalnej, w skład której wchodzą działki o numerach ewidencyjnych 109 i 131 leżące w obrębie miejscowości Chlewice", złożony dnia 05 października 2009 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego został oceniony pozytywnie pod kątem spełnienia kryteriów formalnych.

Jednocześnie informujemy, iż dokumentacja aplikacyjna została skierowana do kolejnego etapu oceny wniosków, tj. do oceny środowiskowej, ekonomiczno -finansowej i merytoryczno- technicznej prowadzonej przez Komisje Oceniające Projekty.

Ponadto w dniu 29 września 2009 roku został złożony wniosek na w/w zadanie o dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą "Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 ? 2011", który również został oceniony pozytywnie i zakwalifikował się do dofinansowania. Jednak z uwagi na ograniczone środki finansowe przeznaczone na ten cel przez ministra właściwego do spraw administracji publicznej, znalazł się na liście rezerwowej, na poz.27.

Zgodnie z obowiązującym harmonogramem Wnioskodawcy, których projekty zostaną wybrane do dofinansowania zobligowani są do rozstrzygnięcia przetargów w ramach Programu do końca I kwartału 2010 r. W przypadku wycofania się któregoś z wybranych wnioskodawców lub powstania oszczędności, w wyniku rozstrzygnięć przetargowych, do dofinansowania będą rekomendowane kolejne projekty z list rankingowych.

Czyli jest szansa, iż nasz wniosek dostanie dofinansowanie, ponieważ znajdujemy się na pierwszej pozycji wniosków, które znalazły się na liście rezerwowej.Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona