Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Komunikaty dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego!!!

14.10.2020

Wersja PDF- KLIKNIJ

Wersja PDF- KLIKNIJ

 

czytaj więcej...

KOMUNIKAT- Covid-19!!!

13.10.2020

Wersja PDF- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Epidemia koronawirusa. Lepsza koordynacja działań i nowe zasady bezpieczeństwa rozszerzone na cały kraj!!!

09.10.2020

Walka z pandemią COVID-19 trwa. Aby była jeszcze bardziej skuteczna, dostosowujemy nasze działania do obecnej sytuacji. Co się zmienia? Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa. Od 10 października zasady ze strefy żółtej zostają rozciągnięte na cały kraj. Jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia z ostatnich miesięcy. Zwiększamy liczbę łóżek w szpitalach, a także usprawniamy proces koordynacji przepływu pacjentów pomiędzy placówkami. Dodatkowo, w każdym województwie powstanie szpital koordynacyjny, a w nim dodatkowe stanowiska intensywnej terapii dla pacjentów zarażonych koronawirusem.

(...)

czytaj więcej...

W gminie Boleszkowice są wytwarzane najlepsze miody pitne na świecie!!!

08.10.2020

Mała, rodzinna pasieka z Dargomyśla prowadzona przez Annę i Krzysztofa Piwowarów po raz kolejny nagrodzona w najbardziej prestiżowym i największym na świecie konkursie poświęconym miodom pitnym.

Mowa o The Mazer Cup International w USA. Tym razem zdobyli cztery medale: trzy złote i jeden srebrny oraz zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

The Mazer Cup International odbył się w dniach 28 września - 2 października 2020 roku w Denver. Do Stanów Zjednoczonych zjechali producenci miodów pitnych z całego świata. Zgłoszone miody, podzielono na profesjonalne i domowe, a następnie oceniano je w kilkunastu kategoriach. Komisja oceniała między innymi: konsystencję, smak, wygląd, aromat oraz ogólne wrażenie.

Podczas tegorocznej edycji „The Mazer Cup International” złote medale zdobyły miody „Zwiegeld” (kategoria Pyment – miody z dodatkiem winogron), „Bochet” (kategoria miodów pitnych tradycyjnych) oraz „Gryczany” (kategoria Varietal – miody pitne z jednego gatunku miodu). Srebrnym medalem nagrodzono „Jabczak” (kategoria Cyser – miody z dodatkiem jabłek).

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria - kliknij

 

 

 

czytaj więcej...

Program Rozwoju Powiatu Myśliborskiego - badanie ankietowe

07.10.2020

W związku z trwającymi pracami nad stworzeniem Programu Rozwoju Powiatu Myśliborskiego na lata 2021-2030 prowadzone są badania ankietowe, mające na celu poznanie opinii mieszkańców w sprawach najistotniejszych dla rozwoju Powiatu Myśliborskiego.

ZACHĘCAMY do udziału w ankiecie, która pozwoli bliżej poznać potrzeby mieszkańców Powiatu Myśliborskiego.

 

ANKIETA- Kliknij

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41  [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 515   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona