Archiwalna Strona Boleszkowice
Dziś jest: Wtorek 20 lipca 2021, imieniny: Czesława i Hieronima

Obsluga techniczna
ALFA TV

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych!

13.01.2021

Wytyczne dla klas I-III szkół podstawowych

Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Wspólnie z GIS i MZ przygotowano wytyczne dla szkół.

Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi.

Szczegółowe wytyczne- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Wysoce zjadliwa grypa ptaków!

12.01.2021

Pismo- KLIKNIJ

Załącznik do pobrania i wypełnienia- KLIKNIJ

 

Rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii w Myśliborzu- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Przebudowa ulicy Żeromskiego!

08.01.2021

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

05.01.2021

O G Ł O S Z E N I E

Przypominamy wszystkim mieszkańcom Gminy Boleszkowice, iż  zgodnie z Regulaminem Utrzymania czystości i porządku w gminach uchwalonym przez Radę Gminy Boleszkowice  do obowiązku właściciela nieruchomości należy:

uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości; właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych

właściciel nieruchomości to także współwłaściciel, współwłaściciele, użytkownicy wieczyści oraz jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością.

Ponadto w celu zachowania bezpieczeństwa proszę wszystkich właścicieli nieruchomości do usuwania z dachów i gzymsów obiektów budowlanych bezpośrednio sąsiadujących z chodnikami i drogami – sopli lodowych i nawisów śniegu, w przypadku ich powstania.

 

                                                      Pełniący  Funkcję Wójta Gminy Boleszkowice

                                                                            Krzysztof Prętnicki

                                                         

czytaj więcej...

Rozporządzenie nr 15/2020 wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie wykonywania ogrodzeń ograniczających lub zatrzymujących migrację zwierząt z terenów leśnych na obszarze powiatu myśliborskiego oraz gryfińskiego

04.01.2021

Rozporządzenie nr 15/2020 - KLIKNIJ

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 515   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia
Archiwalna Strona