Dziś jest: Wtorek 04 sierpnia 2020, imieniny: Dominika i Protazego

Obsluga techniczna
ALFA TV

Uwaga Mieszkańcy !!!

14.02.2013

W dniu 13 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie informacyjne przygotowane przez Związek Gmin Dolnej Odry w sprawie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, której przepisy obowiązywać będą od 1 lipca 2013r. W spotkaniu udział wzięli Sołtysi, Radni, Nauczyciele oraz Zarządcy Nieruchomości z terenu naszej gminy. Tematyką przewodnią było omówienie  zadań,  które stawia ustawa do wykonania gminom oraz samym mieszkańcom.

Wśród nich znalazł się temat związany z deklaracjami o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami, które wypełnione należy złożyć najpóźniej do dnia 28 lutego br. do godziny 12:00 w tutejszym Urzędzie Gminy. Tam również można pobrać czyste druki.  Formularze oraz instrukcję ich wypełniania można , również  pobrać  ze strony poniżej:

www.zgdo.eu

Aby pobrać deklarację wystarczy kliknąć na ikonę.

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Oświadczenie na potrzeby sporządzenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. (Formularz przeznaczony jest dla mieszkańców budynków wielolokalowych).

Oświadczenie na potrzeby sporządzenia deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. (Formularz przeznaczony jest dla właścicieli lokali niezamieszkałych).

 

Instrukcja wypełniania deklaracji – pobierz

Przykładowy wzór prawidłowo wypełnionej deklaracji – pobierz

 

  

Galeria

 

Przygotowali:

Marcin Lazer
Krzysztof Fira
 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia