Dziś jest: Wtorek 04 sierpnia 2020, imieniny: Dominika i Protazego

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nowy Rekord podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Boleszkowicach

17.01.2013

Miłość, Przyjaźni, Muzyka to hasło wypowiedzieli przybyli mieszkańcy gminy Boleszkowice na XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się  w naszej gminie 13 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury. W tym roku kwestowaliśmy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Już po raz kolejny nasza lokalna społeczność dała dowód na to, iż inicjatywa Jurka Owsiaka nie jest im obojętna i okazali to w sposób wymierny i szczodry, przybywając licznie na finał, a tym samym zapełniając pieniędzmi puszki wolontariuszy.

Prowadzącym imprezę była Pani Jolanta Maciejewska, która zagrzewała przybyłych do kwestowania. Tradycją Finałów WOŚP są również występy naszych lokalnych artystów, zespołów oraz zaproszonych gości, którzy w sposób bardzo emocjonujący motywowali nas do wspólnej zabawy i ofiarności na rzecz orkiestry. Te wszystkie przedsięwzięcia złożyły się na to, iż w naszej gminie padł nowy rekord 5645,27 zł.  Ten wynik potwierdza  zaangażowanie i aktywizację mieszkańców we wspólnym działaniu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć, również światełka do nieba oraz płonącego serca, które na stałe wpisały się w finały WOŚP organizowane w naszej gminie.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim ludziom dobrej woli za zaangażowanie i uczestnictwo w tegorocznym XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Boleszkowicach.

Mamy nadzieje, że za rok będziemy mogli wspomóc tą inicjatywę jeszcze większa kwotą pieniędzy.

Sztab WOŚP w Boleszkowicach.

  

GaleriaKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia