Dziś jest: Piątek 07 sierpnia 2020, imieniny: Doroty i Kajetana

Obsluga techniczna
ALFA TV

Informacja na temat zadań zrealizowanych w ramach projektu pn.: "Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego"

21.12.2012

 

 

Projekt pn.:„Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007- 2013, działanie 9.3 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Realizowany jest on w partnerstwie z gminami wchodzącymi w skład powiatu tzn.: Gminą Myślibórz, Gminą Dębno, Gminą Barlinek, Gminą Nowogródek Pomorski i Gminą Boleszkowice.

W wyniku rozstrzygnięcia większości postępowań przetargowych wartość projektu stanowi kwotę ponad 14 mln zł. Projektem objętych zostało 19 budynków. W budynkach tych zaplanowano przeprowadzenie następujących prac: ocieplenie ścian wraz z wykonaniem elewacji, ocieplenie dachu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, w części budynków nastąpiła wymiana instalacji c.o. Celem projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej ogrzewanych budynków oraz redukcja emisji CO2 i innych gazów.

                Zrealizowane do chwili obecnej w ramach projektu zadania przedstawia galeria zdjęć.

 

Projekt pn.: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Powiatu Myśliborskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 – 2013, Działanie 9.3 Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej.

Dla rozwoju infrastruktury i środowiska

Kornelia Walas

Biuro ds. Planowania i Realizacji InwestycjiKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia