Dziś jest: Wtorek 07 lipca 2020, imieniny: Cyryla i Metodego

Obsluga techniczna
ALFA TV

STMiG - Nagroda dla Gminy Boleszkowice (...)

19.06.2012

Informujemy, iż Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich podała do publicznej wiadomości oficjalne wyniki STMiG 2012. Startujące gminy zostały sklasyfikowane według kryterium, jakim jest liczba mieszkańców.

Grupa I    do 5 tys. mieszkańców  - (kliknij) lista
Grupa II   od 5 do 7,5 tys. mieszkańców
Grupa III  od 7,5 do 15 tys. mieszkańców
Grupa IV  od 15 do 40 tys. mieszkańców
Grupa V   od 40 do 100 tys. mieszkańców
Grupa VI  ponad 100 tys. mieszkańców


Zgłoszona została również Gmina Boleszkowice, która według powyższego kryterium została sklasyfikowana w pierwszej grupie tj. do 5 tys. mieszkańców, zajmując w niej wysokie 16 miejsce na ponad sto zgłoszonych gmin z całego kraju. Należy dodać, iż tak wysoka pozycja została nagrodzona kwotą w wysokości 3000 zł, która przeznaczona zostanie na zakup sprzętu dla organizacji i placówek biorących udział w upowszechnianiu kultury fizycznej na terenie naszej Gminy.

Bardzo dziękujemy organizatorom poszczególnych przedsięwzięć sportowych oraz wszystkim uczestnikom biorącym w nich udział. Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku uda się nam dzięki zaangażowaniu i obfitości działań zająć jeszcze wyższą lokatę.

Krzysztof Fira

Gmina BoleszkowiceKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia