Dziś jest: Czwartek 02 lipca 2020, imieniny: Marii i Urbana

Obsluga techniczna
ALFA TV

XVIII Sportowy Turniej Miast i Gmin 2012r. w Gminie Boleszkowice

05.06.2012

Sportowy Turniej Miast i Gmin jest to szereg imprez realizowanych w okresie jednego tygodnia promujących działania związane z upowszechnianiem kultury fizycznej w danej gminie.

Wzorem lat ubiegłych  tak i w tym roku wśród gmin, które zgłosiły swój udział w turnieju nie mogło zabraknąć  Gminy Boleszkowice. Wspólnie z Zespołem Szkół w Boleszkowicach, Przedszkolem Gminnym,  Ludowym Klubem Sportowym „Chrobry”, Ochotniczą Strażą Pożarną w Boleszkowicach  został przygotowany szereg imprez sportowych promujących aktywny tryb życia.

W tym roku czynny udział wzięło ponad ośmiuset uczestników w dwudziestu przedsięwzięciach  .

Jest to dowód na to, iż w dobie rozrywek internetowych oraz wypoczynku przed telewizorem mieszkańcy naszej gminy potrafią się zmobilizować i aktywnie uczestniczyć nie rzadko całymi rodzinami w tego typu działaniach.     

Mamy nadzieje, iż w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większej grupie zwolenników aktywnego i zdrowego trybu życia a powiększająca się liczba imprez przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji rozmaitych dziedzin sportu.   

Sprawozdanie ogólne

(do pobrania)

Sprawozdanie Test Coopera

(do pobrania)

Galeria

Krzysztof Fira

podinspektor ds. promocji i rozwoju gminyKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia