Dziś jest: Piątek 07 sierpnia 2020, imieniny: Doroty i Kajetana

Obsluga techniczna
ALFA TV

XX FINAŁ WOŚP W BOLESZKOWICACH

19.01.2012

8 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Boleszkowicach odbył się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku graliśmy z „POMPĄ”  pod hasłem „Zdrowa Mama, Zdrowy Wcześniak, Zdrowe dziecko”  .

Wolontariusze kwestowali prawie w całej gminie, niosąc ludziom dobrej woli uśmiechy i orkiestrowe serduszka uzyskując w zamian pieniądze na sprzęt dla ratowania dzieci.

O godz. 17:00 zabrzmiały słowa „Miłość, Przyjaźń, Muzyka”,  które przyświecają każdemu finałowi WOŚP. Przy występach zespołów i wokalistów oraz smakując pyszne wypieki przygotowane przez Panie z KGW „Gospodarki Krąg „ z Boleszkowic rozpoczęliśmy gorące i pełne emocji licytacje.

Jak co roku tak i w tym nie zawiedli nasi mieszkańcy przybywając licznie na finał przy tym hojnie kwestując. Dzięki waszej ofiarności pobiliśmy zeszłoroczny wynik uzyskując kwotę 3.310, 79 zł  

Punktem kulminacyjnym całej imprezy było „ŚWIATEŁKO DO NIEBA” a w nim wielkie płonące serce oraz pokaz sztucznych ogni.

Sztab WOŚP w Boleszkowicach pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji tegorocznego finału Wolontariuszom, Sponsorom, Sołtysom, Radom Sołeckim, Ochotniczej Straży Pożarnej, Urzędowi Gminy w Boleszkowicach a przede  wszystkim MIESZKAŃCOM GMINY BOLESZKOWICE bez udziału których ten finał nie mógłby się odbyć.

Już dziś mamy nadzieje, iż za rok będzie równie gorąco  a może jeszcze goręcej ?

 

  

GALERIAKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia