Dziś jest: Niedziela 05 lipca 2020, imieniny: Karoliny i Antoniego

Obsluga techniczna
ALFA TV

III Bieg Wieczorny Dębno - Boleszkowice

11.08.2011

Sportowa Sobota w Boleszkowicach

Dnia 06-08-2011 odbył się III Bieg Wieczorny na trasie Dębno-Boleszkowice. Na starcie - Palc Konstytucji 3-go Maja wszystkich zawodników powitał Burmistrz Dębna Piotr Downar i punktualnie o godzinie 18:00 dał sygnal do startu. Trasa biegu przebiegała z Palcu Konstytucji 3-go Maja  głównymi ulicami Dębna przez Oborzany , Wysoką na stadion sportowy w Boleszkowicach gdzie usytuowana była meta 12 km. biegu. Na mecia zawodniczki i zawodników witał Wójt Boleszkowic Jan Krzywicki, który wręczał pamiątkowe statuetki wszystkim którzy dobiegli do mety. Bieg ukończyło 118 biegaczy. Po małym poczęstunku mogliśmy przystąpić do nagradzania zwycięzców i rozlosować okazałe nagrody pośrod wszystkich uczestniów , ktore ufundowała firma NETTO i dział Promocji Gminy i Miasta Dębno. Miło nam , że w tej fajne atmosferze mogliśmy spotkać się z innymi miłośnikami zdrowego stulu życia, którzy przyjechali do nas z odległych miejscowości ( Częstochowa, Zielona Góra, Lubin , Police itd.)

Grupa Biegowa 42,195 Dębno

Należy dodać, iż III Bieg Wieczorny poprzedził Turniej Piłkarski drużyn 7-osobowych zorganizowany przez LKS " Chrobry" w Boleszkowicach.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom, stowarzyszeniom, firmą, które włączyły się aktywnie w organizację tych imprez.  

  

galeria

fot. Krzysztof FiraKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia