Dziś jest: Czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego i Konstancji

Obsluga techniczna
ALFA TV

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH 2010 W GMINIE BOLESZKOWICE

01.02.2010



HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH  W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BOLESZKOWICACH

1. Mistrzostwa szkoły w halową piłkę nożną kl. III-VI
01.02.2010   godz: 10:00 - 14:00   - J.Krawczyk
2.Warsztaty muzyczne
01.02.2010  godz: 11:00   - Ł.Kozłowski
3.Wycieczka do Gorzowa na lodowisko i do kina
01.02.2010  godz: 9:30 - 16:30  - M.Moszkowska
4.Zajęcia integracyjne w kącikach zabaw kl. I-III
02.02.2010   godz:10:00 - 12:00 -  J.Szczepaniak
5.Rozgrywki w piłkę siatkową , koszykową dziewcząt kl. IV-VI
02.02.2010  godz: 10:00 - 12:00   - B.Krawczyk
6. Dzień otwartej szkoły dla rodziców i dzieci z terenu Gminy Boleszkowice
04.02.2010  godz: 17:00  - B.Krawczyk, J.Szczepaniak,M. Moszkowska,
E. Lenartowicz

7.Zajęcia plastyczne dla kl. IV - VI
05.02.2010  godz: 10:00  - N. Kozłowska
8. Wyjazd dzieci na zimowisko do Myśliborza
08.02.2010   - B.Krawczyk, A.Koperwas


Zajęcia w SF Gudzisz

1.Konkurs plastyczny "Zimowy pejzaż"
02.02.2010  godz:10:00 - 12:00  SF Gudzisz - B. Wroniecka
2.Zabawy i gry ruchowe
04.02.2010 godz: 10:00 - 12:00 SF Gudzisz - H.Knap

3.Zajęcia komputerowe - grafika, obróbka fotografii
05.02.2010  godz:10:00 - 12:00 SF Gudzisz - D.Buczek


Zajęcia w bibliotece

1."Zatańczmy zbójnickiego" kl. I-II konkurs plastyczny związany z tematem
04.02.2010  godz: 11:00  - W. Daniel
2."Golono, strzyżono" (bajki A. Mickiewicza) konkurs kl. III-V
11.02.2010  godz: 10:00 - 12:00  W. Daniel





HARMONOGRAM FERII W PUBLICZNYM GIMNAZJUM W BOLESZKOWICACH

 

1. Mistrzostwa szkoły w piłkę nożną 

03.02.2010  godz: 10:00 - Jerzy Krawczyk

2.Karaoke

03.02.2010  godz: 16:00  - Łukasz Kozłowski

3.Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

07.02.2010  godz:10:00  - Jerzy Krawczyk

4. Kółko teatralne

08.02.2010 godz: 10:00 - Renata Kędzia

5.Wyjazd do Szczecina na wystawę doświadczeń z fizyki "EUREKA"

08.02.2010  godz: 10:00  - Sabina Getman

6.Zajęcia komputerowe

10.02.2010  godz: 11:00  - Aleksander Pacewicz

7. Wspólne gotowanie

11.02.2010  godz: 11:00  - Maria Król


PRZEDSZKOLE GMINNE BOLESZKOWICE

 FERIE DLA DZIECI

 

1. Wyjazd do lasu -  karmienie zwierząt

10.02.2010  godz: 10:00 - 14:00  odpowiedzialne nauczycielki grup


FERIE ZIMOWE 

 GMINNY OŚRODEK KULTURY W BOLESZKOWICACH

 

 

1.Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

06.02.2010  godz: 10:00 (sala gimnastyczna gimnazjum) - Jolanta Maciejewska

2. Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Boleszkowice

07.02.2010  godz: 10:00 (sala gimnastyczna gimnazjum) - Jolanta Maciejewska

3.Turniej gry piłkarzyki

10.02.2010  godz:16:00 - Jolanta Maciejewska

4. Turniej sprawnościowy "Gra Holenderska"

10.02.2010  godz: 16:00  - Jolanta Maciejewska

5. Turniej "Jeden z Dziesięciu"

12.02.2010  godz: 16:00  - Jolanta Maciejewska

6. Dyskoteka Walentynkowa

13.02.2010  godz: 20:00  - Jolanta Maciejewska


HARMONOGRAM ZAJĘĆ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W BOLESZKOWICACH W CZASIE FERII ZIMOWYCH





1. Zimowe opowieści - czytanie bajek. konkurs plastyczny

01.02.2010  godz: 11:00-14:00

2. Zajęcia z makaronem - przygotowanie korali na karnawał

02.02.2010  godz: 11:00-14:00

3. Walentynki - wykonanie gazetki, wykonanie laurek walentynkowych, konkurs życzeń

04.02.2010  godz:11:00-14:00

4. Z literaturą za pan brat - czytanie bajek. rozwiązywanie krzyżówek, konkurs plastyczny

08.02.2010  godz: 11:00-14:00

5. Legendy naszego regionu - czytanie legend, konkurs znajomości legend, konkurs plastyczny

09.02.2010  godz: 11:00-14:00

6. Magia zimy - konkurs plastyczny; tematyka zimowa

11.02.2010  godz: 11:00-14:00


FERIE ZIMOWE W FGB W NAMYŚLINIE

1. Zapoznanie z planem zajęć

01.02.2010  godz: 15:30

2. Czytanie bajek, konkurs plastyczny

02.02.2010  godz: 15:30-17:00

3. Dyskusja na temat literatury podróżniczej

03.02.2010  godz:15:30-16:30

4. "Zdrowe żywienie"

04.02.2010  godz: 15:30-16:30

5. Gry komputerowe, malowanki

05.02.2010  godz: 15:30-16:30

6. Zajęcia plastyczne, pogadanka "zagrożenia dnia codziennego

08.02.2010  godz: 15:00-18:00

7. "Jaka to bajeczka" zgaduj zgadula, gry komputerowe

10.02.2010 godz. 15:30-16:30

8. Malowanki, gry planszowe, puzzle

11.02.2010 godz. 15:30-16:30

9. Wyniki konkursu "Bohaterowie dobranocek", zabawa przy muzyce

12.02.2010 godz. 15:30-18:00




Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia