Dziś jest: Poniedziałek 25 stycznia 2021, imieniny: Pawła i Miłosza

Obsluga techniczna
ALFA TV

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

13.01.2011

XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Boleszkowicach

9 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Boleszkowicach zagrała po raz 19 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W tym roku kwestowaliśmy dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Rozpoczęliśmy o godz. 17:00 hasłem „Miłość, Przyjaźń, Muzyka” , które wspólnie z tłumnie przybyłymi mieszkańcami wypowiedziała prowadząca imprezę - Pani Jolanta Maciejewska.

W przygotowanej części artystycznej zaprezentowali się soliści, zespoły wokalne z Zespołu Szkół w Boleszkowicach, prowadzone przez instruktora Łukasza Kozłowskiego.

W dalszej części usłyszeliśmy solistki:  Monikę Andraszek oraz Karolinę Jagurę oraz zespół „Sami Swoi” z Zielina pod batutą instruktora Zbigniewa Ciszka, który przygotował, również atrakcję dla kwestujących w postaci konkursu karaoke.

Podczas całej imprezy wolontariusze zbierali pieniądze do puszek, które hojnie zapełniali mieszkańcy. Dzięki ofiarności mieszkańców gminy zebraliśmy  1448 złotych 56 groszy.

Na zakończenie 19 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Boleszkowicach nad głowami uczestników imprezy rozbłysło „ światełko do nieba”.

Organizatorzy pragną gorąco podziękować wszystkim solistom, zespołom, a przede wszystkim przybyłym mieszkańcom gminy za udział w XIX Finale Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  

GALERIA

Krzysztof Fira

podinspektor ds. promocjiKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia