Dziś jest: Niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka i Mariusza

Obsluga techniczna
ALFA TV

O G Ł O S Z E N I E

08.12.2010

O G Ł O S Z E N I E

 

               Przypominamy wszystkim mieszkańcom Gminy Boleszkowice, iż  zgodnie z  § 5 Regulaminu  "Utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Boleszkowice " uchwalonego przez Radę Gminy Boleszkowice do obowiązku właściciela nieruchomości należy :

 

  •  usunięcie błota , śniegu , lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż jego nieruchomości,
  •  usuwanie z dachów i gzymsów obiektów budowlanych bezpośrednio sąsiadujących z chodnikami, pieszo jezdniami i  drogami – sopli lodowych i nawisów śniegu, po ich powstaniu,
  • obowiązek oczyszczania ze śniegu i lodu winien być realizowany przez odgarnięcie w miejsce nie powodujące zakłóceń w ruchu pieszych lub pojazdów i podjęcie działań usuwających lub co najmniej ograniczających ścisłość chodnika. Piasek do tych celów należy usunąć z chodnika niezwłocznie po ustaniu przyczyn jego zastosowania.

 

Zgodnie z powyższym regulaminem

 

właściciel nieruchomości to także współwłaściciel, współwłaściciele, użytkownicy wieczyści oraz jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością.

 

 

                                                    Wójt Gminy Boleszkowice

                                                          Jan KrzywickiKorzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia