Dziś jest: Sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda i Izydora

Obsluga techniczna
ALFA TV

Szkolenie ZUS

21.11.2019

W dniu 31 października br. w Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Boleszkowicach odbyło się szkolenie tematyczne przygotowane przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Myśliborzu. Przybyli na szkolenie uczestnicy nabyli wiedzę z następującego zakresu:
„ Obowiązki pracodawcy w zakresie ubezpieczeń społecznych wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej ”, która została im przekazana w profesjonalny i przystępny sposób przez prowadzących. Było to kolejne przedsięwzięcie w ramach działalności Boleszkowickiego CPL-a w tym roku,  przygotowane dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców z terenu gminy Boleszkowice.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych równie interesujących szkoleniach w ramach działalności Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Boleszkowicach.

Przygotował:

Krzysztof Fira

Kierownik POF

Operacja pn. Utworzenie i wyposażenie 13 Centrów Przedsiębiorczości Lokalnej – nabywanie nowych umiejętności i kwalifikacji mieszkańców obszaru z udziałem środowisk naukowych i przedsiębiorców mająca na celu Wzmocnienie kapitału społecznego i rozwój obszaru poprzez utworzenie  i wyposażenie 13 Centrów Przedsiębiorczości Lokalnej. Nabycie nowych umiejętności,  kwalifikacji i możliwość doskonalenia dotychczas zdobytej wiedzy pod okiem ekspertów ze środowisk naukowych i przedsiębiorców. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

galeria

 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia