Dziś jest: Niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana i Gwalberta

Obsluga techniczna
ALFA TV

INFORMACJA

31.07.2019

Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o zmianach w programie „Dobry start”:

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 lipca 2019r. (Dz. U. z 2019r. poz. 1343) zmieniającym Rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” z dnia 1 czerwca 2018r. (Dz. U. Z 2018r poz. 1061)  wprowadza się następujące zmiany:

§ 3 pkt 6 otrzymuje brzmienie:

„6)  szkole – oznacza to szkołę podstawową, szkołę ponadpodstawową, klasy dotychczasowej szkoły ponadgimnazjalnej prowadzone w szkole ponadpodstawowej, szkołę artystyczną, w której jest realizowany obowiązek szkolny lub nauki, a także młodzieżowy ośrodek socjoterapii, specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, specjalny ośrodek wychowawczy, ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy.”

 Rozporządzenie wchodzi  w życie z dniem 1 sierpnia 2019r.

Zgodnie z wprowadzonymi zmianami od 1 sierpnia jednorazowe świadczenie 300 złotych z programu „Dobry start” będzie obejmowało również uczniów szkół policealnych i uczniów szkół dla dorosłych.

 
 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia