Dziś jest: Wtorek 16 lipca 2019, imieniny: Marii i Benedykta

Obsluga techniczna
ALFA TV

Aktywne Lato w Gminie Boleszkowice - podsumowanie

06.09.2018

W okresie letnich wakacji szkolnych na terenie Gminy Boleszkowice zwolennicy aktywnego wypoczynku mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji projektu pn.: „Żyj bezpiecznie, zdrowo i na sportowo” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Boleszkowice – Jana Krzywickiego. Tegoroczna edycja projektu odbyła się przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Boleszkowicach oraz Grupy Nieformalnej w składzie: Justyna Woroniak, Marcin Lazer oraz Krzysztof Fira.    

Dla sympatyków aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy:

- 28 lipca br. „Spływ kajakowy na rzekach Myśla i Odra”

- 04 sierpnia br. „Marsz na trasie Nordic Walking”

- 18 sierpnia br. „Rajd rowerowy po gminie Boleszkowice połączony z Akademią Zdrowego Człowieka”.

O atrakcyjności tych imprez stanowiła duża liczba uczestników,  którzy z uśmiechem na twarzy pełni wrażeń i pozytywnych emocji pokonywali przygotowane dla nich wyzwania.

Oprócz wyzwań sportowych organizator zadbał również o sferę duchową i cielesną zapraszając uczestników do udziału w konkursach, grach i zabawach jednocześnie serwując przepyszną kiełbaskę z ogniska, wykwintny bigos  oraz smakowite wypieki naszych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Gospodarski Krąg” z Boleszkowic. Ale to nie był koniec niespodzianek jakie przygotowaliśmy dla naszych sympatyków aktywnego wypoczynku, czekały na nich jeszcze wspaniałe upominki a wśród nich rower,  ufundowane przez Gminę Boleszkowice, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Firmę ICT Poland.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim instytucjom, stowarzyszeniom, firmom oraz osobom, które przyczyniły się do realizacji przedsięwzięć w ramach „Aktywnego Lata
w Gminie Boleszkowice”.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do skorzystania z tych właśnie form zagospodarowania wolnego czasu oraz aktywnego uczestnictwa we wszelkich imprezach mających na celu rekreację ruchową.

Przygotował:

Krzysztof Fira

 

Galeria zdjęć - spływ kajakowy (28.07.2018 r.)

Galeria zdjęć - nordic walking (04.08.2018 r.)

Galeria zdjęć - rajd rowerowy (18.08.2018 r.)

 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia