Dziś jest: Niedziela 09 grudnia 2018, imieniny: Wiesławy i Leokadii

Obsluga techniczna
ALFA TV

Festyn integracyjny - Powitanie lata

03.08.2018

W sobotę, 7 lipca o godzinie 16oo na boisku w Wysokiej odbył się festyn, którego celem była integracja mieszkańców sołectwa. Oficjalnego powitania uczestników festynu dokonała pani Sołtys wraz z panią Katarzyną Wojtaluk - opiekunem świetlicy (pracownikiem GCKiBP w Boleszkowicach). Panie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy i korzystania z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się darmowe gofry z bitą śmietaną (znikały natychmiast) przygotowane przez niezastąpione Panie działające w Stowarzyszeniu „Kobiet Kreatywnych” w Wysokiej. Pod okiem animatorki Pani Katarzyny Wojtaluk dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach ruchowych i konkursach. Najlepsi otrzymywali drobne upominki. Rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą prace plastyczną na temat „Moje wymarzone wakacje” wykonane przez dzieci na świetlicy. Najładniejsze 3 prace została nagrodzone drobnymi upominkami. Główną atrakcją były zamki dmuchane, na których dzieci nieodpłatnie bawiły się do późnych godzin wieczornych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Boleszkowic, domowe wypieki, frytki, wata cukrowa, malowanie twarzy oraz występy Wanessy Andrzejewskiej i Bartosza Żugaja.

O godzinie 1900  rozpoczęło się ognisko integracyjne, na którym każdy uczestnik mógł sam sobie na ognisk upiec kiełbasę. Cała impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, pogoda dopisała. Przez cały czas w tle usłyszeć można było przyjemną dla ucha muzykę nad którą czuwał DJ Paweł. O godzinie 2000 rozpoczęła się zabawa w plenerze którą również prowadził DJ Paweł. Zabawa trwała do 300  na koniec organizatorzy podziękowali za wspólna zabawę.

Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej społeczności a w szczególności Prezesowi „Holdy” sp. z o.o. Wysoka, Stowarzyszeniu Kobiet Kreatywnych, Radzie Sołeckiej Wsi Wysoka, OSP Namyślin, OSP Boleszkowice, Pani Katarzynie Wojtaluk, pracownikom Zakładu Usług Komunalnych Boleszkowice.

Mieszkańcom Sołectwa Wysoka i Wyszyna za udział.         

                                                                                             

 

Sołtys i Opiekun świetlicy

 

Galeria zdjęć
 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia