Dziś jest: Piątek 22 marca 2019, imieniny: Bogusława i Katarzyny

Obsluga techniczna
ALFA TV

Drodzy mieszkańcy Powiatu Myśliborskiego w tym Gminy Boleszkowice !!!

07.07.2018

Zapraszamy do głosowania na złożoną w ramach Programu społecznik inicjatywę obywatelską pn. „Utworzenie Strefy Aktywności wraz z organizacją imprez sportowo - rekreacyjnych w miejscowości Wysoka”.

To od Was zależy czy w miejscowości Wysoka  powstanie siłownia zewnętrzna w ramach Strefy Aktywności oraz odbędzie się Olimpiada Zdrowia.

Jak zagłosować?

  1. Głosowanie jest możliwe od dnia 6 lipca 2018 r. do dnia 20 lipca 2018 r. do godziny 20:00.

  2. W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Pomorza Zachodniego, którzy najpóźniej w dniu zakończenia głosowania ukończą 16 rok życia.

  3. Głosować można wyłącznie elektronicznie.

  4. Na inicjatywę o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany powiat, którego zadanie dotyczy.

  5. Na inicjatywę o zasięgu regionalnym głosować może każdy mieszkaniec zamieszkujący województwo zachodniopomorskie.

  6. Aby głos był ważny należy wpisać na karcie do głosowania 1 inicjatywę o zasięgu powiatowym i maksymalnie 3 inicjatywy o zasięgu regionalnym (numer i nazwa inicjatywy zweryfikowanych przez Zespół Oceniający)/

  7. Dla ważności karty do głosowania konieczne jest wpisanie imienia i nazwiska oraz powiatu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania, oraz odznaczeniu oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Programu Społecznik budżet obywatelski.

  8. Głos jest nieważny w przypadku kiedy: na karcie do głosowania głosujący dokonał wyboru więcej niż jednej inicjatywy o zasięgu powiatowym lub więcej niż trzech o zasięgu regionalnym, wpisano nieprawidłową nazwę powiatu zamieszkania lub nie wpisano jej wcale, karta nie została złożona z dochowaniem terminu przeznaczonego na głosowanie, głosujący nie jest mieszkańcem Pomorza Zachodniego lub w chwili oddania głosu nie miał ukończonego 16 roku życia.

  9. W przypadku kiedy głosujący mieszkaniec oddał głos na inicjatywę o zasięgu powiatowym lub regionalnym, którego nie jest mieszkańcem, głos taki traktuje się jako nieważny w części oddanej niezgodnie z miejscem zamieszkania.

Pamiętajcie !!!

- Wygra inicjatywa obywatelska, która uzyska największą liczbę głosów w procesie głosowania !!!

- Głos można oddać tylko raz !!!

- Na naszą inicjatywę może oddać głos tylko mieszkaniec Powiatu Myśliborskiego !!!

 

Oddaj swój głos - kliknij !!!

 Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia