Dziś jest: Poniedziałek 03 sierpnia 2020, imieniny: Lidii i Augusta

Obsluga techniczna
ALFA TV

Informacja dla wędkarzy

30.04.2020

czytaj więcej...

4 maja ruszą hotele, centra handlowe i rehabilitacja lecznicza

30.04.2020

Wkraczamy w drugi zapowiadany etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Po majówce otwarte zostaną centra handlowe, sklepy budowlane będą czynne w weekendy, a hotele wznowią działalność. To jednak nie koniec. Osoby chore powrócą do rehabilitacji, a biblioteki i instytucje kultury będą stopniowo otwierane po konsultacjach z sanepidem. Wprowadzamy także zmiany w funkcjonowaniu przedszkoli i żłobków. Co jeszcze zmieni się po długim weekendzie majowym?

Powrót do normalności został podzielony na etapy. Całkowite odmrożenie gospodarki i życia codziennego Polaków zależy od rozwoju epidemii w kraju. Stale obserwujemy sytuację epidemiczną, analizujemy dynamikę przyrostu zachorowań, a także monitorujemy wydolność służby zdrowia. Na tej podstawie podejmujemy decyzję.

Właśnie dlatego 4 maja 2020 r. przyspieszamy niektóre zmiany.

szczegóły- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Adresy punktów zbierania odpadów folii, sznurka oraz opon powstających w gospodarstwach rolnych

28.04.2020

Plik PDF- kliknij

czytaj więcej...

Premier: Znosimy kolejne ograniczenia. Otwieramy boiska, wraca ekstraklasa.

28.04.2020
4 maja otwarte zostaną niektóre obiekty sportowe. Rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy będą wznowione 29 maja, a żużlowej ekstraligi 12 czerwca. Sportowcy przygotowujący się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio będą mogli korzystać z Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w Spale i Wałczu.
 

"Chcemy przejść do powrotu do normalności sportowej w najbliższych tygodniach i miesiącach

– powiedział Mateusz Morawiecki przedstawiając plan nowej sportowej rzeczywistości. Podkreślił, że sport jest działem istotnym dla gospodarki narodowej, ale wpływa także na kondycję i zdrowie Polaków. Przypomniał, że pierwszy etap powrotu do "nowej rzeczywistości" został już uruchomiony i dzięki niemu możliwe jest indywidualne trenowanie np. w parkach i lasach.

Premier zaznaczył, że sukces w sporcie zależy od trzech głównych czynników: taktyki, dyscypliny i konsekwencji.

Poprzez te etapy otwierania sportu, przedstawiamy możliwości zarówno dla najmłodszych, jak i dla najstarszych, dla sportu amatorskiego i zawodowego".

szczegółowe informacje- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego nr 7 z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego

27.04.2020

cały dokument- KLIKNIJ

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 466   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia