Dziś jest: Poniedziałek 25 stycznia 2021, imieniny: Pawła i Miłosza

Obsluga techniczna
ALFA TV

Kolejna nominacja do tytułu Sołtysa Roku!

14.10.2020

Mamy przyjemność poinformować, że kolejny przedstawiciel Gminy Boleszkowice został nominowany do tytułu Sołtys Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominację do nagrody uzyskał: Edward Nowak, sołtys Sołectwa Chlewice.

Oddaj Swój głos-  Kliknij

Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gk24.pl/agro

czytaj więcej...

Komunikaty dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego!!!

14.10.2020

Wersja PDF- KLIKNIJ

Wersja PDF- KLIKNIJ

 

czytaj więcej...

KOMUNIKAT- Covid-19!!!

13.10.2020

Wersja PDF- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Epidemia koronawirusa. Lepsza koordynacja działań i nowe zasady bezpieczeństwa rozszerzone na cały kraj!!!

09.10.2020

Walka z pandemią COVID-19 trwa. Aby była jeszcze bardziej skuteczna, dostosowujemy nasze działania do obecnej sytuacji. Co się zmienia? Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa. Od 10 października zasady ze strefy żółtej zostają rozciągnięte na cały kraj. Jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia z ostatnich miesięcy. Zwiększamy liczbę łóżek w szpitalach, a także usprawniamy proces koordynacji przepływu pacjentów pomiędzy placówkami. Dodatkowo, w każdym województwie powstanie szpital koordynacyjny, a w nim dodatkowe stanowiska intensywnej terapii dla pacjentów zarażonych koronawirusem.

(...)

czytaj więcej...

W gminie Boleszkowice są wytwarzane najlepsze miody pitne na świecie!!!

08.10.2020

Mała, rodzinna pasieka z Dargomyśla prowadzona przez Annę i Krzysztofa Piwowarów po raz kolejny nagrodzona w najbardziej prestiżowym i największym na świecie konkursie poświęconym miodom pitnym.

Mowa o The Mazer Cup International w USA. Tym razem zdobyli cztery medale: trzy złote i jeden srebrny oraz zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.

The Mazer Cup International odbył się w dniach 28 września - 2 października 2020 roku w Denver. Do Stanów Zjednoczonych zjechali producenci miodów pitnych z całego świata. Zgłoszone miody, podzielono na profesjonalne i domowe, a następnie oceniano je w kilkunastu kategoriach. Komisja oceniała między innymi: konsystencję, smak, wygląd, aromat oraz ogólne wrażenie.

Podczas tegorocznej edycji „The Mazer Cup International” złote medale zdobyły miody „Zwiegeld” (kategoria Pyment – miody z dodatkiem winogron), „Bochet” (kategoria miodów pitnych tradycyjnych) oraz „Gryczany” (kategoria Varietal – miody pitne z jednego gatunku miodu). Srebrnym medalem nagrodzono „Jabczak” (kategoria Cyser – miody z dodatkiem jabłek).

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

Galeria - kliknij

 

 

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 491   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia