Dziś jest: Niedziela 07 czerwca 2020, imieniny: Roberta i Wiesława

Obsluga techniczna
ALFA TV

Ważne zmiany- harmonogram odbioru odpadów wielogabarytowych

23.03.2020

Drodzy Mieszkańcy,

W załączeniu harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych- poprawiono nr telefonu, na który należy zgłaszać odbiór.

Daty odbioru nie uległy zmianie.

czytaj więcej...

Pierwszy kanał edukacyjny Telewizji Polskiej online

23.03.2020

Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line. Nowe pasmo jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i nauczycieli podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach. Już od dziś, 19 marca o godz. 9.00 na stronie vod.tvp.pl pojawią się pierwsze materiały. Zachęcamy do oglądania!

szczegóły na stronie:

http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/aktualnosci/pierwszy-kanal-edukacyjny-telewizji-polskiej-online/

czytaj więcej...

Kształcenie na odległość- nowe regulacje prawne

23.03.2020

Zmieniliśmy przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Określiliśmy zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzyliśmy możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

szczegółowe informacje:

https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne?fbclid=IwAR2-M2fggDTf2vmikGhP3Ni9irMfoJUBDjTs5g14InGoLUeqEz_JPqaJ9rI

czytaj więcej...

Konkurs Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki - Pozdrowienia z domu

23.03.2020

Szanowni Państwo!

od kilku dni uczymy się i bawimy w domach, unikamy wyjść, spotkań nawet z przyjaciółmi i rodziną. Nie tylko doskwiera nam czasami nuda, ale też tęsknota za bliskimi. Pomagają nam nowe technologie. Wyobraźcie sobie jednak, że kiedyś było inaczej, wyobraźcie sobie świat, w którym nie ma komputerów, telefonów i laptopów. Świat, gdzie jedynym źródłem komunikacji są pocztówki i listy, na które czeka się całymi dniami, tygodniami, a nawet może i miesiącami. Wyobraźcie też sobie, że w takim właśnie świecie żyło kiedyś całe mnóstwo ludzi, których sami znacie. Wasi dziadkowie, starsi krewni i rodzice – ich sposoby na porozumiewanie się z innymi różniło od Waszych całe morze skomplikowanych technologii. To były inne czasy, ale zdecydowanie nie brakowało im uroku.

Co trzeba zrobić?

Szczegóły konkursu znajdziecie poniżej!

https://czasdzieci.pl/konkursy/kon_id,1649,co,opis.html

czytaj więcej...

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

20.03.2020

 

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 455   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia