Dziś jest: Niedziela 07 czerwca 2020, imieniny: Roberta i Wiesława

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

25.03.2020

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem.

Wprowadzamy ograniczenia w przemieszczaniu się

Do 11 kwietnia włącznie nie będzie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi, zawodowymi. Obostrzenie nie dotyczy więc:

  • dojazdu do pracy. Jeśli jesteś pracownikiem, prowadzisz swoją firmę, czy gospodarstwo rolne, masz prawo dojechać do swojej pracy. Masz również prawo udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością.
  • wolontariatu. Jeśli działasz na rzecz walki z koronawirusem i pomagasz potrzebującym przebywającym na kwarantannie lub osobom, które nie powinny wychodzić z domu, możesz się przemieszczać w ramach tej działalności.
  • załatwiania spraw niezbędnych do życia codziennego. Będziesz mógł się przemieszczać, aby zrobić niezbędne zakupy, wykupić lekarstwa, udać się do lekarza, opiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.

Ważne! Przemieszczać się będzie można jedynie w grupie do dwóch osób. Obostrzenie to nie dotyczy rodzin.

szczegółowe informacje- kliknij

czytaj więcej...

KOMUNIKAT

24.03.2020

czytaj więcej...

Aplikacja Kwarantanna domowa

24.03.2020

Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.
Aplikacja za zgodą Użytkownika korzysta z lokalizacji GPS, funkcji robienia zdjęć ze stemplem czasowym, rozpoznawania twarzy, możliwości wypełniania formularzy, wybierania połączenia z infolinią.

szczegółowe informacje- kliknij

 

czytaj więcej...

Obwieszczenia o środowisku i jego ochronie

24.03.2020

 

 

plik PDF- kliknij

czytaj więcej...

Informacja w sprawie odczytów wodomierzy na obszarach wiejskich

23.03.2020

Szanowni Państwo,

     W związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, dbając o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych Pracowników, prosimy o przekazanie rzeczywistego stanu wodomierza wraz z dokładnym adresem telefonicznie na nr 95 760 81 50 lub drogą e-mail bok@pwikdebno.pl  do dnia 30.03.2020 roku - wówczas zostanie wystawiona faktura do stanu podanego przez odbiorcę.

W przypadku nie podania odczytu wystawiona będzie faktura według odczytu szacunkowego.

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 455   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia