Dziś jest: Wtorek 21 maja 2019, imieniny: Wiktora i Tymoteusza

Obsluga techniczna
ALFA TV

Ogłosznie

06.02.2019

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 13 gmin członkowskich do wzięcia udziału w cyklu 5 wyjazdów studyjnych pn.: „Gdzie w Polsce karmią najlepiej? Cykl wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej”

Zadanie obejmuje organizację 5 wyjazdów studyjnych w poszukiwaniu smaków tradycyjnej kuchni polskiej. Planuje się wyjazdy poza obszar objęty LSR Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" w podziale na następujące smaki: kaszubskie, okolice Chojnic, nadmorskie okolice Słupska, Kujaw okolice Torunia, wielkopolskie okolice Poznania, lubuskie okolice Zielonej Góry...

czytaj więcej...

Ogłoszenie

01.02.2019

Informacja - kliknij

Harmonogram - kliknij

czytaj więcej...

Ogłoszenie

24.01.2019

czytaj więcej...

Kolejne fundusze europejskie PROW dla Gminy Boleszkowice

24.01.2019

W dniu 5 grudnia 2018 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie  Wójt Gminy Boleszkowice Jan Krzywicki wraz ze Skarbnikiem Barbarą Jakubowska  podpisali w obecności Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepy umowę na dofinansowanie projektu pn. „Modernizacja Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Chlewice wraz  z organizacją imprezy inauguracyjnej połączonej z plenerem malarskim”.  

Łączna wartość projektu to ponad 172 tys. złotych, z czego ok. 100 tys. to środki pochodzące z Unii Europejskiej.

Realizacja projektu ma na celu rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej umożliwiającej tworzenie przestrzeni do nawiązywania kontaktów społecznych i rozwoju zainteresowań, a tym samym przeciwdziałanie marginalizacji i indywidualizacji życia społecznego mieszkańców.

 

Galeria zdjęć

czytaj więcej...

Goście z Ukrainy

24.01.2019

W dniu 7 grudnia ramach projektu DOBRE (Decentralization Offering Better Results and Efficiency) realizowanego przez międzynarodowe konsorcjum instytucji z Global Communities na czele, w którym Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej jest jednym z polskich partnerów miała miejsce wizyta samorządowców Ukraińskich w Gminie Boleszkowice. Projekt DOBRE ma na celu wsparcie nowopowstałych ukraińskich jednostek terytorialnych w zakresie lepszego zarządzania zasobami lokalnymi, poprawy jakości usług publicznych, lepszego zarządzania finansami, stymulowania rozwoju gospodarczego i budowania zaufania społecznego do wprowadzanych reform. W polskich gminach liderzy z ukraińskich połączonych gromad mają okazję zapoznać się z funkcjonowaniem polskich samorządów i czerpać z nich inspirację do wdrażania pomysłów związanych z rozwojem lokalnym.

Galeria zdjęć

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 394   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia