Dziś jest: Czwartek 09 lipca 2020, imieniny: Zenona i Weroniki

Obsluga techniczna
ALFA TV

Ogłoszenie ZGDO

02.07.2020

czytaj więcej...

INFORMACJA

15.05.2020

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Boleszkowice i z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce informujemy, że w dalszym ciągu Urząd Gminy Boleszkowice oraz podległe mu jednostki zostają zamknięte dla petentów. Mieszkańcy Gminy i inni interesanci mogą załatwiać sprawy urzędowe telefonicznie, drogą pocztową,  mailową, przez platformę e-PUAP oraz wrzucać pisma do oznaczonej skrzynki podawczej umieszczonej w pomieszczeniu, w którym znajduje się bankomat. Istnieje także możliwość załatwienia sprawy w Urzędzie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu tego z  pracownikiem danego referatu. Kasa znajdująca się w budynku Urzędu będzie obsługiwała tylko osoby w wieku 60 plus.

Urząd wrócił do stałych godzin pracy.

W dalszym ciągu cotygodniowe dyżury ODR-u pełnione w budynku Urzędu zostają wstrzymane do odwołania.

 

czytaj więcej...

Koronawirus- zakładka

16.03.2020

Szanowni mieszkańcy!

W związku z zaistniałą sytuacją kryzysową na terenie kraju, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji odnośnie wirusa SARS-CoV-2 powszechnie nazywanym koronawirusem, na stronie Urzędu Gminy Boleszkowice założono specjalną zakładkę pod którą odnajdą Państwo niezbędne informacje.

Instrukcja: www.boleszkowice.pl -----> Obrona Cywilna -----> Informacje dot. Koronawirusa

 

ZAPRASZAMY do śledzenia wiadomości!

czytaj więcej...

Wizyta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dębnie

09.07.2020

Dnia 06.07.2020 roku Wójt Gminy Boleszkowice Pan Jan Krzywicki z radną Panią Renatą Matuszewską, pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Boleszkowicach oraz mieszkańcami Gminy Boleszkowice odwiedził Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębnie. Odwiedziny odbyły się w ramach podpisanego porozumienia, dotyczącego korzystania z zakresu usług ŚDS w Dębnie przez mieszkańców Gminy Boleszkowice.

czytaj więcej...

Wyjazd do Brukseli dla sołtysów

08.07.2020
Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej z siedzibą we Wrocławiu zaprasza sołtyski i sołtysów wsi zachodniopomorskich do udziału w wyjeździe studyjnym do Brukseli, który odbędzie się w dniach 30 września - 2 października 2020 r. Podczas wizyty uczestnicy zapoznają się z działaniami KE oraz dowiedzą się więcej o podejmowanych przez nią inicjatywach dotyczących wsi i jej mieszkańców.
szczegóły - kliknij

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 463   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia