Dziś jest: Czwartek 23 listopada 2017, imieniny: Klemensa i Amelii

Obsluga techniczna
ALFA TV

Zaproszenie do wypełnienia ankiety

13.11.2017

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w badaniu realizowanym w ramach opracowania  Programu Rewitalizacji dla Gminy Boleszkowice. Niniejszy dokument będzie podstawą do aplikowania o środki unijne, które posłużą do odnowienia publicznych przestrzeni, budynków, ale również zwiększenia ilości atrakcyjnych dla mieszkańców wydarzeń.

Ze względu na chęć zebrania uwag mieszkańców, zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w ankiecie oraz udzielenie odpowiedzi pozwalających na efektywniejsze przygotowanie programu rewitalizacji. Państwa głos jest dla nas bardzo ważny.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety:

 

czytaj więcej...

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED SILNYM WIATREM

10.11.2017

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE PRZED SILNYM WIATREM nr 60,
Zjawisko/stopień zagrożenia Silny wiatr/1
Obszar województwo zachodniopomorskie
Ważność (cz. urz.) od godz. 18:00 dnia 10.11.2017 do godz. 10:00 dnia 11.11.2017
Przebieg Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, z porywami od 75 km/h do 90 km/h, z zachodu i północnego-zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią w powiatach nadmorskich.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%) 90%
Uwagi Brak.
Dyżurny synoptyk
IMGW-PIB Mariusz Pilipczuk
Godzina i data wydania godz. 09:24 dnia 10.11.2017

czytaj więcej...

Prace nad Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Boleszkowice - rozpoczęte

10.11.2017

 

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Boleszkowice na lata 2017 – 2023, mającym na celu podjęcie działań w zakresie określenia obszarów wymagających rewitalizacji, ze względu na koncentrujące się zjawiska kryzysowe w naszej gminie. Dnia 7 listopada o godzinie 14 w Sali narad Urzędu Gminy odbyło się spotkanie oraz szkolenie członków Zespołu ds. Rewitalizacji, czyli podmiotu opiniodawczego skupiającego lokalnych liderów, którzy bezpośrednio będą zaangażowani w proces przygotowania programu rewitalizacji pod przewodnictwem Wójta Gminy Boleszkowice – Jana Krzywickiego. Uczestnicy spotkania zostali przeszkoleni w zakresie podstaw teoretycznych procesu rewitalizacji oraz wdrożeni w cały proces rewitalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu wyznaczania obszaru rewitalizacji  z wykorzystaniem wskaźników. W trakcie szkolenia członkowie Zespołu dyskutowali nad potencjałami lokalnymi, do których zaliczone zostały obszary przyrodnicze gminy, skoncentrowane nad rzekami Odrą i Myśla oraz występujący na obszarze gminy Szlak Templariuszy. Niniejsze potencjały mogą stać się podstawą wdrażanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych.

(...)

czytaj więcej...

Informacja

09.11.2017

czytaj więcej...

DZIAŁANIA AKTYWIZUJĄCE REALIZOWANE W PARTNERSTWIE ZE STOWARZYSZENIEM "LIDER POJEZIERZA"

09.11.2017


 

czytaj więcej...

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 330   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia