Dziś jest: Sobota 29 kwietnia 2017, imieniny: Piotra i Pawła

Obsluga techniczna
ALFA TV

Zaproszenie

24.02.2017

czytaj więcej...

Jarmark Wielkanocny z Liderem Pojezierza

23.02.2017

czytaj więcej...

XXV Sesja Rady Gminy Boleszkowice

21.02.2017

Przewodniczący Rady Gminy Boleszkowice informuje, że w dniu

23 lutego 2017 roku o godz.10.00 odbędzie się

XXV Sesja Rady Gminy Boleszkowice w sali posiedzeń Urzędu Gminy Boleszkowice

 

Przewodniczący Rady Gminy

Ryszard Stoparek

czytaj więcej...

Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców. Załóż firmę przez telefon!

20.02.2017

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

Informacja - kliknij

 

czytaj więcej...

OTWARCIE SALI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ I POZNAWANIA ŚWIATA W PRZEDSZKOLU I SZKOLE PODSTAWOWEJ TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM. ŚW. JANA BOSKO W DĘBNIE

15.02.2017

8 lutego w naszej placówce nastąpiło oficjalne otwarcie i poświęcenie dwóch nowych sal ze specjalistycznym sprzętem: integracji sensorycznej i poznawania świata.Uroczystego poświęcenia dokonał ks. Inspektor Inspektorii pw. św. Wojciecha ks. Roman Jachimowicz. W uroczystości również uczestniczyli Starosta Powiatu Myśliborskiego pani Danuta Patkowska, Burmistrz Miasta i Gminy Dębno pan Piotr Downar, Dyrektor i Proboszcz ks. Henryk Łącki, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej pani Marzena Smolarek, Dyrektor Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej pani Joanna Krzyżowska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pan Krzysztof Zaborski.

Na początku uroczystości jeden z naszych uczniów wyrecytował wiersz o św. Janie Bosko, za co otrzymał gromkie brawa. Następnie Dyrektor Szkoły ks. Wojciech Lipowicz przywitał wszystkich zebranych gości i w krótkim przemówieniu przedstawił sposób funkcjonowania i cel, jakiemu mają służyć poświęcone sale. Podziękował odpowiedzialnemu za koordynowanie prac przy tworzeniu nowych sal ks. Mateuszowi Macinkiewiczowi, a także całemu personelowi szkoły na czele z panią Agnieszką Myszczyszyn-Węgier. Następnie ks. Inspektor dokonał poświęcenia wspomnianych sal. Goście byli żywo zainteresowani tym, jak można używać danego sprzętu i jak on wpływa na rozwój dziecka.

(...)

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 306   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia