Dziś jest: Wtorek 20 lutego 2018, imieniny: Leona i Ludomiła

Obsluga techniczna
ALFA TV

?Ruszyły w pełni prace nad Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Boleszkowice?

06.12.2017

Dnia 27 listopada bieżącego roku w Urzędzie Gminy w Boleszkowicach odbyło się szkolenie Zespołu ds. Rewitalizacji w ramach przygotowań Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Szkolenie pt. Procesy społeczne i diagnoza społeczna w kontekście procesu rewitalizacji. dotyczyło trzech aspektów:

  1. Zjawiska społeczne w kontekście procesów rewitalizacji – wykluczenie społeczne, bezrobocie, ubóstwo
  2. Elementy diagnozy społecznej w procesie rewitalizacji.
  3. Analiza problemów społecznych, gospodarczych, środowiskowych i infrastrukturalnych.

W ramach pierwszego wątku uczestnicy szkolenia mieli możliwość dyskutować nad istotnymi problemami społecznymi, które są przedmiotem analizy w ramach działań rewitalizacyjnych. Uczestnicy brali czynny udział w zadaniach warsztatowych, które dotyczyły między innymi znaczenia procesów grupowych, jednostki i grupy w życiu społecznym,  a tym samym osób i grup wykluczonych społecznie bądź zagrożonych społecznym wykluczeniem.

(...)

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

05.12.2017

czytaj więcej...

PRZEPROSINY

04.12.2017

Pragnę złożyć oficjalne przeprosiny dla Nauczycieli Zespołu Szkół w Boleszkowcach z powodu robienia zdjęć nauczycielom bez ich zgody i wiedzy

Przepraszam,

Panią Helenę Śpiewak

Panią Dorotę Wielemborek

Panią Renatę Kędzie

Pana Jerzego Krawczyka

Pana Mirosława Tarazewicza

Wierzę, że w przyszłości podobna sytuacja nie będzie miała miejsca, a moje postępowanie nauczy wszystkich poszanowania dla innych osób którego mi w tamtym momencie zabrakło.

                                                   Kacper Gulajew

czytaj więcej...

Ogłoszenie

30.11.2017

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” termin składania wniosków na działania aktywizujące zostaje przedłużony do dnia 07 grudnia 2017 r.  do godz. 15:00.

Jednakże, należy pamiętać, iż w przypadku uzyskania jednakowej liczby punktów w trakcie oceny wniosków, o wyborze decydować  będzie data i godzina złożenia w Biurze wniosku o przyznanie pomocy w ramach działań aktywizujących.

czytaj więcej...

I Mistrzostwa Samorządowców i Administracji Powiatu Myśliborskiego w broni pneumatycznej

29.11.2017

Po raz pierwszy  w  dniu 25 listopada 2017 roku  strzelnica Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu  gościła reprezentacje urzędów miejskich i gminnych, rad miejskich i gminnych oraz starostwa powiatowego na Mistrzostwach Samorządowców i Administracji  w strzelaniu z broni pneumatycznej. Imprezę tą zorganizował Urząd Miasta i Gminy Myślibórz wraz z Zarządem Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju a patronowało Starostwo Powiatowe. Wsparcia tradycyjnie  udzieliło Nadleśnictwo Myślibórz i TVB Myślibórz (patronat medialny)

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9  [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 341   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia