Dziś jest: Środa 29 stycznia 2020, imieniny: Zdzisława i Franciszka

Obsluga techniczna
ALFA TV

IV BOLESZKOWICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

16.12.2019

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, tej świątecznej atmosfery doświadczamy każdego roku podczas spotkań z bliskimi, przy wspólnym przyrządzaniu wigilijnych potraw czy przy ubieraniu choinki.

Doskonałym miejscem na spotkanie był IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy, który na dobre zagościł wśród wydarzeń organizowanych w Boleszkowicach. W tym roku podczas Jarmarku Panie ze świetlic przygotowały pierogi z kapustą i z grzybami oraz barszcz czerwony w ramach wigilijnego poczęstunku dla mieszkańców Gminy. Jarmark oprócz dobrej zabawy i prezentowania lokalnej kultury miał na celu promowanie przybyłych wystawców, którzy podczas trwania imprezy sprzedawali swoje rękodzieło, były to m.in. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „ Gospodarski Krąg”,  Panie z Świetlic wiejskich.  Wydarzenie było Świąteczną atrakcją dla mieszkańców Gminy Boleszkowice oraz dobrą okazją by w rodzinnym gronie uczestniczyć w tradycyjnym jarmarku. Nie zabrakło również konkursu z nagrodami na najładniejszą bombkę oraz warsztatów podczas których dzieci mogły samodzielnie wykonać bombkę świąteczną. Nie zabrakło również występów artystycznych dzieci z Zespołu Szkół w Boleszkowicach, które umilały nam czas swoim śpiewem. Każdy mógł ogrzać się przy koksowniku, bezalkoholowym grzanym winie oraz przy herbatce rozgrzewającej.  Oczywiście tradycyjnie odwiedził nas Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynką, którzy to rozdawali wszystkim cukierki.

galeria

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

11.12.2019
Gmina Boleszkowice poszukuje lekarzy rodzinnych, którzy chcieliby świadczyć usługi lekarsko- pielęgniarskie w miejscowości Boleszkowice w ramach POZ. Informujemy, że budynek jest dostosowany do świadczenia tego typu usług.
Lekarzy oraz Spółki gotowe do podjęcia współpracy prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Boleszkowice.
E-mail: boleszkowice@boleszkowice.pl  , telefonicznie: Sekretariat- 95 760 61 24, Wójt Gminy- 601 730 390 lub osobiście.

Wójt Gminy Boleszkowice

Jan Krzywicki

czytaj więcej...

Uwaga!

10.12.2019

czytaj więcej...

Akcja "Czyszczone kominy to mniejszy smog"

09.12.2019

 

więcej informacji- kliknij

czytaj więcej...

Ogłoszenie

06.12.2019

Informuję, iż do Urzędu Gminy Boleszkowice wpłynęło pismo od Kierownika Przychodni Lekarzy Rodzinnych filia w Boleszkowicach z informacją, że z dniem 31 grudnia 2019 r. przestaje świadczyć usługi lekarsko-pielęgniarskie. Pacjenci, którzy złożyli deklarację w/w spółce będą przyjmowani w Przychodni Lekarzy Rodzinnych w Dębnie przy ul. Kościuszki 17, od poniedziałku do piątku w godz.  8:00 – 18:00.  

 

 

Wójt Gminy Boleszkowice

Jan Krzywicki

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 426   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia