Dziś jest: Środa 29 stycznia 2020, imieniny: Zdzisława i Franciszka

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nieruchomości na sprzedaż

17.12.2019

 

więcej informacji- kliknij

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

Ogłoszenie

17.12.2019

czytaj więcej...

Powitanie Nowego Roku 2020

17.12.2019

czytaj więcej...

Otwarcie świetlicy w Chlewicach

16.12.2019

Świetlica Wiejska w Chlewicach - już otwarta.

W dnu 23 listopada 2019r. (sobota) odbyło się uroczyste otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Chlewicach. Jak mówili mieszkańcy, czekali oni na takie miejsce prawie  30 lat. Mieszkańcy tej uroczej miejscowości od wielu lat szukali możliwości częściowego sfinansowania swojego miejsca spotkań i rozwijania zainteresowań dostali szansę w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza” ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Aktywna Rada Sołecka oraz pomoc Radnych i Wójta Gminy Boleszkowice Jana Krzywickiego doprowadziły do zrealizowania marzeń mieszkańców Chlewic. Zmodernizowana świetlica już pierwszego dnia zgromadziła dzieci, które podczas pleneru malarskiego przedstawiły swoje wizje "najbliższe sercu".

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

"Europa inwestująca w obszary wiejskie".

 

galeria

czytaj więcej...

Szkolenia w ramach CPL-a.

16.12.2019

W dniu 29 listopada br. w Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Boleszkowicach odbyły się kolejno dwa szkolenia tematyczne przygotowane wspólnie przez przedstawicieli Stowarzyszenia „Lider Pojezierza”- szkolenie prowadził wiceprezes Pan Ireneusz Kostka w tematyce „Fundusze europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą”, a także „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych w tym Internetu i social mediów w biznesie” przygotowane przez Pana Igora Dąbrowskiego. Przybyli na szkolenie uczestnicy nabyli cenną wiedzę, która została im przekazana w profesjonalny i przystępny sposób przez prowadzących. Podczas szkolenia poruszono takie kwestie: jak wykorzystać nowoczesne technologie w prowadzeniu działalności gospodarczej, jakie istnieją programy pomocy i kto może się starać o przyznanie dofinansowania. Były to kolejne szkolenia przygotowane dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców z terenu gminy Boleszkowice z cyklu sześciu szkoleń w ramach działalności boleszkowickiego CPL-a.

galeria

 

 

 

 

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 426   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia