Dziś jest: Środa 12 grudnia 2018, imieniny: Adelajdy i Aleksandra

Obsluga techniczna
ALFA TV

INFORMACJA

15.10.2018

Urząd Gminy Boleszkowice informuje, iż komisja ds. szacowania szkód powstałych w uprawach rolnych spowodowanych tegoroczną suszą, przystąpi do szacowania upraw rzepaku (nowego siewu).

Jednocześnie informujemy, iż uprawa rzepaku lub pas kontrolny musi pozostać na polu przez dwa miesiące od dnia złożenia wniosku o oszacowanie strat.

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

15.10.2018

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

10.10.2018

 

Przewodniczący Rady Gminy Boleszkowice informuje,

że w dniu 18 października 2018 roku o godz.10.00

odbędzie się Sesja Nr XLII Rady Gminy Boleszkowice

w sali posiedzeń Urzędu Gminy Boleszkowice

 

 

        Przewodniczący Rady Gminy

                                                     Ryszard Stoparek

czytaj więcej...

Kolejne miejsce aktywnego wypoczynku w naszej gminie

10.10.2018

Mieszkańcy sołectwa Wysoka – Wyszyna  mogą już korzystać z nowo powstałej Strefy Aktywności, która była owocem współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Namyślnie, grupy nieformalnej z m. Wysoka w składzie: Elżbieta Potapińska, Sylwia Potapińska oraz Marzanna Hak oraz Gminy Boleszkowice.  

W ramach realizacji przedsięwzięcia pn. „ Utworzenie Strefy Aktywności wraz z organizacją imprez sportowo – rekreacyjnych w miejscowości Wysoka”  dofinansowanego ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego – Program  „Społecznik” zostało zamontowanych pięć urządzeń: Orbitrek, Wyciskanie siedząc podwójne,  Twister i Wahadło. 

czytaj więcej...

Zielone światło dla kanalizacji w Gudziszu i Reczycach

10.10.2018

Jak już pisaliśmy w poprzednich numerach biuletynu „Jesteśmy Razem” gmina Boleszkowice pozyskała w 2017 roku dofinansowanie ze środków budżetu Unii Europejskiej na realizacje inwestycji pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Gudzisz i Reczyce oraz oczyszczalni ścieków w miejscowości Gudzisz”, jednakże z powodu niemożności wyłonienia potencjalnego wykonawcy oraz bardzo krótkiego terminu realizacji wskazanego w umowie z Samorządem Województwa, realizacja w/w przedsięwzięcia stanęła pod znakiem zapytania.

Rozpatrując wszystkie możliwe warianty, które umożliwiłby realizację inwestycji Wójt Gminy Boleszkowice zwrócił się bezpośrednio do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiedzialnego za wdrażanie PROW 2014-2020  z prośbą o zmianę rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  w zakresie wydłużenia terminu realizacji przedmiotowej operacji z 24 na 36 miesięcy.

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 374   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia