Dziś jest: Środa 28 czerwca 2017, imieniny: Leona i Ireneusza

Obsluga techniczna
ALFA TV

Ruszyło głosowanie na lokalizację siłowni zewnetrznej w ramch konkursu "Nestle Porusza Polskę"

10.05.2017

Zapraszamy wszystkich internautów,  miłośników i mieszkańców naszej gminy Boleszkowice do oddania swojego głosu na wybraną lokalizację Siłowni Zewnetrznej w ramach konkursu "Nestle Porusza Polskę"

Z terenu naszej gminy została zgłoszony Gudzisz, na który można po zarejestrowaniu  na portalu www.nestleporusza.pl oddać swój głos.

Dzięki dużej ilości oddanych przez was głosów, wybrana lokalizacja może wygrać budowę siłowni zewnętrznej:

Prosimy kliknąć na poniższy link  i oddać swój głos.

ODDAJ SWÓJ GŁOS

Pamiętaj możesz głosować codziennie.

Głosujecie od 10 maja  - do 30 czerwca  2017r.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z rejestracją w portalu, prosimy o kontakt tel. pod nr. 607 560 160.

Chętnie pomożemy !!!

Liczy się każdy głos !!!

 

 

czytaj więcej...

Folder Promocyjny Gminy Boleszkowice

09.05.2017

Niniejsze opracowanie stanowi obszerną bazę danych na temat gminy Boleszkowice. Głównym jego założeniem jest zebranie i uporządkowanie informacji obejmujących zagadnienia z zakresu m.in.: środowiska przyrodniczego, historii i dziedzictwa kulturowego, infrastruktury i zagospodarowania przestrzennego gminy. W tym celu wykorzystano przede wszystkim informacje zawarte w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Boleszkowice, Strategii Rozwoju Gminy Boleszkowice, a także w gminnym Systemie Informacji Przestrzennej (boleszkowice.e-mapa.net). Głównym celem tej pracy jest zaprezentowanie najważniejszych uwarunkowań rozwoju gminy Boleszkowice w przystępny sposób, co zostało osiągnięte poprzez uzupełnienie informacji o gminie licznymi analizami, opracowaniami kartograficznymi oraz fotografiami. Praca została podzielona na kilka bloków tematycznych, z których każdy szczegółowo opisuje wybrane zagadnienie.

Korzystając z okazji, pragnę podziękować panu Tomaszowi Nadzikiewiczowi za opracowanie niniejszego folderu oraz pracownikom Urzędu Gminy Boleszkowice za udostępnienie materiałów i pomoc w realizacji.

Kliknij - przejdź do folderu

Jan Krzywicki

Wójt Gminy Boleszkowice

czytaj więcej...

Oferta Stowarzyszenia "Nasz Gudzisz" z Gudzisza pn: "Festyn Wiejski w Gudziszu"

09.05.2017

Oferta Stowarzyszenia "Nasz Gudzisz" z Gudzisza pn:  "Festyn Wiejski w Gudziszu"

Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag do oferty do dnia 16 maja 2017 r. Uwagi można zgłaszać w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Boleszkowice, ul. Świerczewskiego 24, 74 – 407 Boleszkowice lub pocztą elektroniczną na adres:boleszkowice@boleszkowice.pl

Oferta - pobierz

 

czytaj więcej...

Rusza program "Społecznik"

08.05.2017

zd

HF

Informujemy, iż Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła realizację zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”  na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Projekt jest realizowany w okresie od 1 maja 2017 r. do 31 grudnia 2017 roku.

W ramach Projektu planuje się przyznanie minimum 500 mikrodotacji w wysokości do 3000,00 zł każda, o łącznej wartości 1 500 000,00 zł. w drodze min. jednego naboru.

Wsparcie przyznawane jest z uwzględnieniem podziału

województwa zachodniopomorskiegona 5 subregionów, tj.

a)    Miasto Szczecin, powiat policki

b)    Miasto Świnoujście, powiaty: goleniowski, gryficki, kamieński, łobeski

c)    powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński, wałecki

d)    Miasto Koszalin, powiaty koszaliński, sławieński, szczecinecki

e)    powiaty gryfiński, myśliborski, pyrzycki, stargardzki

(...)

czytaj więcej...

Spotkanie z Ekspertem ZUS w Myśliborzu

08.05.2017

Inspektorat ZUS, Północna Izba Gospodarcza oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają na trzecie spotkanie informacyjne z ZUS.

Spotkanie dotyczy narzędzi internetowych dla ubezpieczonych i płatników (PUE i ePUAP) oraz zasad wypełniania i kompletowania wniosku o ulgę bądź umorzenia dla płatników składek. Poprowadzi Ekspert ZUS Teresa Ura.

Spotkanie odbędzie się 19 maja 2017r. (piątek) w godzinach 10.00 – 12.00, w Sali konferencyjnej CUD Myślibórz, przy ul. 1 Maja 19.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 17.05.2017r. na adres e-mail: mysliborz@izba.info Północna Izba Gospodarcza w Myśliborzu Anna Dzięcioł tel. 957468914

Informujemy o możliwości przesłania pytań do prowadzącej ww. tematu oraz można zgłosić temat spotkania związany z ZUS, w którym chcieliby Państwo uczestniczyć, informacje proszę przesłać na e-mail: mysliborz@izba.info

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 311   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia