Dziś jest: Wtorek 04 sierpnia 2020, imieniny: Dominika i Protazego

Obsluga techniczna
ALFA TV

"Innowacyjność przez inwestycje"

17.05.2012

Serdecznie zapraszamy  do udziału w projekcie "Innowacyjność przez inwestycje" właścicieli lub pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) oraz osób samozatrudnionych  na terenie województwa zachodniopomorskiego i prowadzących  działalność z następujących branż: przemysł drzewno-meblarski, logistyczno-spedycyjny, sektor turystyczny, obsługa portów, spożywczy i przetwórstwo, ICT, energetyka odnawialna, branża budowlano – montażowa, przemysł chemiczny,  którzy chcieliby rozwijać lub inwestować w swoją firmę.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (...)

czytaj więcej...

UWAGA KONKURS!!!

17.05.2012

czytaj więcej...

Majówka pod hasłem " Udana zabawa to dobra sprawa" w Boleszkowicach

10.05.2012

W dniu 1 maja br. odbyła się impreza majowa pod hasłem „Udana zabawa to dobra sprawa”, na boisku szkolnym oraz Placu Bolesława Chrobrego w Boleszkowicach.

            O godzinie 11:00 rozpoczęły się gry i zabawy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Z wielkim zaangażowaniem i z dużą dozą sportowej rywalizacji mieszkańcy uczestniczyli w konkursach tj. podnoszenie ciężarków, strzał na bramkę, jak również hula-hop i skakanie na skakance. Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz oldboi o Puchar Wójta. W zawodach wzięły udział dwie drużyny starsza i młodsza. Zawodnicy zapewnili widzom zdrową, sportową i przede wszystkim widowiskową zabawę. Mecz zakończył się remisem, a rozstrzygnięcie nastąpiło po rzutach karnych. Zwyciężyła drużyna młodsza. Dla wszystkich uczestników organizatorzy zapewnili ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla (...)

          

czytaj więcej...

Ogłoszenie

08.05.2012

Szczecińskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor3 zaprasza organizacje pozarządowe z terenu naszego województwa do udziału w konkursie MAGIA WSPÓŁPRACY. Celem konkursu jest zachęcenie organizacji pozarządowych do podejmowania wspólnych inicjatyw o znaczeniu lokalnym.

Organizacje, które zgłoszą się do konkursu mogą uzyskać drukarkę laserową lub urządzenie wielofunkcyjne. W konkursie obdarowane zostaną wszystkie pomysły, które przyczyniają się do wzrostu aktywności społecznej, angażowania w życie podwórka, działania na rzecz innych. Jedyny warunek to partnerstwo, chęć współpracy i podpisane porozumienie.

Podpisane porozumienia trzeba dostarczyć do siedziby Sektora3 w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 63, IV piętro. Nagrody będą rozdawane do wyczerpania zapasów. Ilość drukarek ograniczona!

Regulamin konkursu, treść porozumienia oraz więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.sektor3.szczecin.pl/magia-wspolpracy-wygraj-drukarke-dla-swojej-organizacji/

czytaj więcej...

Ogłoszenie

07.05.2012

Na podstawie Uchwały

Nr XVI/89/2012 Rady Gminy Boleszkowice w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów

 oraz w oparciu o

§ 9 i 10 Statutu Sołectwa Wsi Chwarszczany zawiadamia się , że w dniu17 maja 2012 roku

o godz.17.00 w świetlicy wiejskiej w Chwarszczanach odbędzie się zebranie wiejskie.

Tematem zebrania będzie wybór sołtysa w związku ze złożoną rezygnacją.           

                     

                            Wójt Gminy Boleszkowice

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378  [379] 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 ... 466   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia