Dziś jest: Wtorek 07 lipca 2020, imieniny: Cyryla i Metodego

Obsluga techniczna
ALFA TV

Dzień Młodego Strażaka

17.05.2012

czytaj więcej...

Ogłoszenie Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie

17.05.2012

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie uprzejmie informuje, że w roku ubiegłym Kasa uruchomiła nowe narzędzie umożliwiające rolnikom dogodne i szybkie źródło informacji w Internecie o działaniach prewencyjnych -Kalendarz Wydarzeń Prewencyjnych, który jest elektroniczną wyszukiwarką powiązaną graficznym odnośnikiem ze stroną KRUS www.krus.gov.pl.

Na stronie www.wydarzenia-prewencyjne.krus.gov.pl użytkownicy Internetu, a szczególnie rolnicy mają możliwość w szybki i prosty sposób odnalezienia wydarzeń organizowanych w wielu miejscach kraju, z udziałem terenowych jednostek KRUS poświeconych tematyce bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych (tj. szkolenia, konkursy, imprezy wystawiennicze, środowiskowe, spotkania z pracownikami KRUS oraz inne). Po wejściu na stronę kalendarza i wypełnieniu obowiązkowych pól w module wyszukiwarki oraz określeniu dat granicznych wydarzenia pojawiają się wyniki spełniające kryteria wyszukiwania. W bazie danych znajdują się kluczowe informacje o wydarzeniu: data, miejsce, temat, fragment opisu, a także link - "Więcej" kierujący do pełnej informacji. Wyszukiwarka organizuje wydarzenia wg województw, powiatów, gmin lub miejscowości. Uruchomienie Kalendarza Wydarzeń Prewencyjnych ma na celu promowanie w środowisku wiejskim działań Kasy o charakterze prewencyjnym. Statystyki wejść na stronę kalendarza wskazują że jeszcze nie wszyscy rolnicy wiedzą o możliwości korzystania z tego narzędzia. W związku z powyższym mając na uwadze dotychczasową, a także przyszłą współpracę, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań mających na celu rozpowszechnianie wśród rolników województwa zachodniopomorskiego informacji o możliwości korzystania z Kalendarza Wydarzeń Prewencyjnych i nieodpłatne zamieszczenie na Państwa stronie internetowej przesłanej w załączeniu informacji oraz linku do Kalendarium.

czytaj więcej...

Informacja Dyrektora Urzędu Statystycznego w Szczecinie

17.05.2012

                                              Szczecin, dnia 16.05.2012 r.

 

Szanowni Państwo

Główny Urząd Statystyczny corocznie prowadzi w wylosowanych gospodarstwach rolnych ogólnopolskie ankietowe badania rolnicze.

W 2012 r. znaczna ich część realizowana będzie przez ankieterów (pracowników urzędów statystycznych) poprzez wywiad telefoniczny lub bezpośredni.

Zakres badań obejmuje zagadnienia dotyczące produkcji oraz pogłowia świń, bydła, owiec i drobiu, użytkowania gruntów, a także plonów zbóż i wybranych ziemiopłodów rolnych. W tym roku dodatkowo przeprowadzone zostanie badanie sadów oraz ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym. Badania rozpoczną się w pierwszej dekadzie czerwca br.

Zwracamy się do wszystkich Rolników, których gospodarstwa zostały wylosowane do badania o przychylność i pomoc przy ich realizacji. Do pisma dołączamy wzory formularzy w formie PDF do badań realizowanych w czerwcu i lipcu - dla zapoznania się z ich treścią.

Zapewniamy pełną poufność przekazywanych przez Państwa danych oraz to, że wykorzystane one zostaną jedynie i wyłącznie do analiz i ocen statystycznych, które pozwolą na zdiagnozowanie aktualnego stanu rolnictwa w naszym województwie.

Będziemy wdzięczni za wyczerpujące informacje.

Osoba, która skontaktuje się z Państwem, aby przeprowadzić ankietę jest pracownikiem Urzędu Statystycznego w Szczecinie. W celu uwiarygodnienia osoby telefonującej lub w celu uzyskania szerszej informacji na temat badań, mogą się Państwo kontaktować z nami pod nr:

Urząd Statystyczny w Szczecinie – 91 4597548,  91 4597572

Oddział w Koszalinie – 94 347351, 94 347 353

 

Będziemy bardzo wdzięczni za pozytywne potraktowanie naszej prośby, ponieważ najważniejszym celem jest zebranie wiarygodnych danych dotyczących gospodarstw rolnych w naszym województwie. Ponadto warto dodać, że uogólnione wyniki badań przekazywane są instytucjom unijnym.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor

Urzędu Statystycznego w Szczecinie

Dominik Rozkrut

czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ BEZ TYTONIU

17.05.2012

    Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu informuje  o organizacji konkursu literackiego

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA BEZ TYTONIU

- 31 maja 2012r.

KONKURS  POLEGA NA UŁOŻENIU HASŁA, FRASZKI, WIERSZA LUB LIMERYKU TEMATYCZNIE ZWIĄZANEGO Z PROFILAKTYKĄ UZALEŻNIEŃ  A W SZCZEGÓLNOŚCI  PROMUJĄCYM ŻYCIE BEZ NAŁOGU TYTONIOWEGO .

Termin nadsyłania prac mija 18 czerwca 2012 r.

Wszystkie dodatkowe informacje nt. konkursu ( w tym Regulamin konkursu ) na stronie internetowej  Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej  http://pssemysliborz.pis.gov.pl  w zakładce:Konkurs literacki   Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA BEZ TYTONIU 2012

Zapraszamy do udziału w konkursie,  życzymy  ciekawych pomysłów i powodzenia.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myśliborzu udział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia  kontakt :PSSE w Myśliborzu st. ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Tel. 957475616 wew. 29

e-mail: ozipz@pssemysliborz.pl

czytaj więcej...

"Innowacyjność przez inwestycje"

17.05.2012

Serdecznie zapraszamy  do udziału w projekcie "Innowacyjność przez inwestycje" właścicieli lub pracowników Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) oraz osób samozatrudnionych  na terenie województwa zachodniopomorskiego i prowadzących  działalność z następujących branż: przemysł drzewno-meblarski, logistyczno-spedycyjny, sektor turystyczny, obsługa portów, spożywczy i przetwórstwo, ICT, energetyka odnawialna, branża budowlano – montażowa, przemysł chemiczny,  którzy chcieliby rozwijać lub inwestować w swoją firmę.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (...)

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373  [374] 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 ... 462   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia