Dziś jest: Niedziela 20 września 2020, imieniny: Filipiny i Eustachego

Obsluga techniczna
ALFA TV

OBCOWANIE ZE SZTUKĄ NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

04.03.2013

Dnia 18 lutego dzieci należące do koła uczniów wybitnie uzdolnionych „Mały Odkrywca” znalazły się nagle w baśniowym świcie fantastycznej konwencji, w której zabawki ożywają, a księciem ich królestwa zostaje Dziadek do Orzechów.

            Dzięki zaproszeniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dębnie wzięliśmy udział
w przedstawieniu „Dziadek do Orzechów” w wykonaniu studia teatralnego „Duet”. Interesująca bajka interaktywna z elementami edukacyjnymi przypomniała wszystkim, że zawsze wygrywa dobro nad złem – i to nie tylko w bajkach.

            Po przedstawieniu uczniowie naszej szkoły wręczyli aktorom kwiaty jako wyraz podziękowania i podziwu kunsztu trudnej sztuki aktorskiej. Uczniowie zostali zaproszeni za kulisy małej sceny, jak również mogli przymierzyć nakrycie głowy Króla Myszy-przedstawiciela zła w przedstawieniu.

                                                                                 Opiekun

                                                                                    Aleksandra Rutkowska

galeria

czytaj więcej...

Szkolenie

28.02.2013

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
TZD W MYŚLIBORZU zaprasza na szkolenie z zakresu:
„Zmiany w płatnościach bezpośrednich na rok 2013”
,które odbędzie się 13.03.2013 roku o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Boleszkowicach

czytaj więcej...

XXVI Sesja Rady Gminy Boleszkowice

21.02.2013

OGŁOSZENIE

Przewodnicząca Rady Gminy Boleszkowice informuje, że w dniu

28 lutego 2013 roku o godz.12.00 odbędzie się

XXVI Sesja Rady Gminy Boleszkowice w sali posiedzeń Urzędu Gminy Boleszkowice

 

Przewodnicząca Rady

Teresa Macyszyn

czytaj więcej...

ARiMR ostrzega przed oszustami!

20.02.2013

Do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotarły informacje, że rolnicy z różnych regionów Polski otrzymują pisma,  opatrzone logotypem łudząco podobnym do logotypu ARiMR, w których anonimowy autor zachęca do wpłacania pieniędzy na podany numer konta bankowego,  w celu otrzymania dopłat bezpośrednich.  Reklamuje to pismo jako "zaproszenie", które jest "najkrótszą drogą do otrzymania dotacji bezpośredniej".  Dalej wskazuje, że korzystając z tej propozycji rolnik  zapewni sobie "spokój, relaks i beztroski sen" i dołącza blankiet przekazu pocztowego z sumą do wpłaty 246 zł., z tytułem przelewu: "opłata za wniosek".  Anonimowy autor nie precyzuje jednak na czym ma polegać skorzystanie z jego propozycji.  Używa pojęcia bardzo nieprecyzyjnego, mogącego wskazywać np., że trzeba zapłacić za samo dostarczenie wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich, a przecież taki wniosek rolnik otrzymuje bez żadnych opłat.  Przesłanie wypełnionego przez rolnika wniosku do Agencji, czy to w formie papierowej czy elektronicznej, także jest bezpłatne.

W związku z zaistniałą sytuacją Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oświadcza, że nie ma z tym pismem nic wspólnego i prosi o zignorowanie go (...)

czytaj więcej...

Jasełka w Gudziszu

19.02.2013

W dniu 6 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Gudziszu odbyło się Spotkanie Noworoczne z mieszkańcami.
Przybyli mieszkańcy oraz goście zaproszeni mieli możliwość przełamania się opłatkiem oraz wspólnego śpiewu kolęd. Organizatorzy zadbali, również o podniebienia serwując przepyszne smakołyki.  Całość tego podniosłego dnia uświetnił występ dzieci, które z pełnym profesjonalizmem wcieliły sie w postacie w odgrywanych "Jasełkach"
W uroczystości oprócz przybyłych mieszkańców, udział wzięli: Sołtys -Krzysztof Matuszewski, Wójt Gminy Boleszkowice - Jan Krzywicki oraz ks. Jan Wróblewski.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie „Moja Szkoła” oraz Rada Sołecka w Gudziszu

Galeria

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349  [350] 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 ... 470   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia