Dziś jest: Czwartek 24 czerwca 2021, imieniny: Jana i Danuty

Obsluga techniczna
ALFA TV

Przebudowa ulicy Żeromskiego!

08.01.2021

czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

05.01.2021

O G Ł O S Z E N I E

Przypominamy wszystkim mieszkańcom Gminy Boleszkowice, iż  zgodnie z Regulaminem Utrzymania czystości i porządku w gminach uchwalonym przez Radę Gminy Boleszkowice  do obowiązku właściciela nieruchomości należy:

uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości; właściciel nieruchomości nie jest obowiązany do uprzątnięcia chodnika, na którym jest dopuszczony płatny postój lub parkowanie pojazdów samochodowych

właściciel nieruchomości to także współwłaściciel, współwłaściciele, użytkownicy wieczyści oraz jednostki organizacyjne i osoby posiadające nieruchomości w zarządzie lub użytkowaniu, a także inne podmioty władające nieruchomością.

Ponadto w celu zachowania bezpieczeństwa proszę wszystkich właścicieli nieruchomości do usuwania z dachów i gzymsów obiektów budowlanych bezpośrednio sąsiadujących z chodnikami i drogami – sopli lodowych i nawisów śniegu, w przypadku ich powstania.

 

                                                      Pełniący  Funkcję Wójta Gminy Boleszkowice

                                                                            Krzysztof Prętnicki

                                                         

czytaj więcej...

Rozporządzenie nr 15/2020 wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie wykonywania ogrodzeń ograniczających lub zatrzymujących migrację zwierząt z terenów leśnych na obszarze powiatu myśliborskiego oraz gryfińskiego

04.01.2021

Rozporządzenie nr 15/2020 - KLIKNIJ

czytaj więcej...

Rozporządzenie nr 14/2020 wojewody zachodniopomorskiego w sprawie afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa zachodniopomorskiego

29.12.2020

Rozporządzenie- KLIKNIJ

czytaj więcej...

Podziękowanie dla Firmy ICT POLAND Sp.zo.o !!!

23.12.2020

Pełniący funkcję Wójta Gminy Boleszkowice Pan Krzysztof Prętnicki zwrócił się do

Firmy ICT Poland Sp. zo. o. z prośbą o wsparcie rzeczowe w postaci produktów firmy dla Naszych najbardziej potrzebujących mieszkańców Gminy Boleszkowice.

            Po raz kolejny dzięki aktywności Pana Marka Guszkowskiego firma ICT Poland Sp. zo. o okazała Nam swoją pomoc, za co serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie, które ma dla nas ogromne znaczenie.

Wsparcie rzeczowe zapewni wielu rodzinom w tym osobom starszym i samotnym poczucie bezpieczeństwa i zapewni podstawowe środki higieniczne niezbędne do ich egzystencji, zwłaszcza w tym wyjątkowym, świątecznym okresie- wierzymy, że niesienie pomocy potrzebującym szczególnie podkreśla niepowtarzalną atmosferę świąt.

 

Już niebawem podarowane przez firmę ICT Poland Sp. zo. o. produkty papiernicze zostaną dostarczone do Państwa domów!

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 510   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia