Dziś jest: Poniedziałek 06 kwietnia 2020, imieniny: Celestyna i Wilhelma

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

31.03.2020

Szanowni Państwo,

w tym roku po raz trzeci zostanie przyznana Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie zwycięzcy otrzymają statuetkę oraz nagrodę finansową. Wysokość nagrody pieniężnej w każdej kategorii wynosi 10 000 złotych.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego przyznawana jest w trzech kategoriach - publicystycznej, naukowej i specjalistycznej. Laureatami Nagrody są naukowcy, edukatorzy i dziennikarze piszący o edukacji merytorycznie, nieszablonowo, odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzący do tematyki polskiego szkolnictwa. Inspiracją do jej stworzenia była postać Romana Czerneckiego - nauczyciela, wykładowcy, dyrektora szkół, który całe życie poświęcił nauczaniu.

Konkurs składa się z dwóch etapów: w pierwszym prace są oceniane przez recenzentów, a w drugim laureatów Nagrody wyłania kapituła, w której składzie zasiadają przestawiciele Polskiej Akademi Nauki, Uniwersytetu Warszawskiego i organizacji społecznych. Do 31 maja kandydaci mogą zgłaszać swoje prace przez formularz umieszczony na stronie internetowej:

https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego

 

szczegóły: KLIKNIJ

czytaj więcej...

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia marca 2020 r.

30.03.2020

 

Całość Rozporządzenia- kliknij

Nowelizacja przepisów- kliknij

 

czytaj więcej...

Dyżur doradcy rolniczego- odwołany

27.03.2020

czytaj więcej...

KOMUNIKAT

25.03.2020

czytaj więcej...

Komunikaty ZGDO

25.03.2020

 

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 443   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia