Dziś jest: Wtorek 20 lutego 2018, imieniny: Leona i Ludomiła

Obsluga techniczna
ALFA TV

Koncert Świąteczno- Noworoczny

01.02.2018

W niedzielne popołudnie, 28 stycznia odbył się I Koncert Świąteczno- Noworoczny pt.: „Hej kolęda, kolęda” pod patronatem Wójta Gminy Boleszkowice Jana Krzywickiego. Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w  Boleszkowicach spotkali się licznie przybili goście oraz mieszkańcy Gminy Boleszkowice.

 

Galeria zdjęć

 

czytaj więcej...

Powitanie Nowego Roku 2018

01.02.2018

Tradycyjnie mieszkańcy Gminy Boleszkowice spotkali się w pierwszym dniu Nowego Roku na Placu Bolesława Chrobrego, aby złożyć sobie życzenia wraz z przedstawicielami samorządu.

Noworoczne życzenia mieszkańcom złożyli: Wójt Gminy Boleszkowice – Jan Krzywicki oraz Przewodniczący Rady Gminy Boleszkowice – Ryszard Stoparek.

Następnie przybyli mieszkańcy wznieśli toast lampką szampana i podziwiali zapierający dech w piersiach pokaz sztucznych ogni.

Wójt Gminy Boleszkowice serdecznie dziękuje wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizacje powitania Nowego Roku.

galeria

czytaj więcej...

26 Finał WOŚP w Boleszkowicach

30.01.2018

14 stycznia 2018r. trzydziestu czterech wolontariuszy kwestowało na terenie Gminy Boleszkowice na rzecz zakupu sprzętu medycznego w celu wyrównywania szans noworodków. Tegoroczny finał był wyjątkowy pod wieloma względami. Po raz kolejny padł rekord uzbieranej kwoty – 19,4tys. oraz 320 EUR. Po raz pierwszy liczba sponsorów, którzy wsparli nas bonami, upominkami oraz gadżetami na licytację przekroczyła 40 podmiotów, zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. Licznie przybyli Mieszkańcy, emocjonujące chwile licytacji, spędzili w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Boleszkowicach przepięknie udekorowanej przez całą  Społeczność Szkolną. Przebieg finału uatrakcyjniały występy dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół. Piękne widowisko podczas „światełka do nieba” mogliśmy również zawdzięczać licznym sponsorom, a jego „odpalenie” OSP Boleszkowice. Po raz pierwszy utworzono Sztabową Skarbonę Stacjonarną w sklepie Państwa Barbry i Zbigniewa Wawrzyniaków, co umożliwiło zbieranie pieniędzy już przed finałem. Liczeniem pieniędzy zajęły się niezastąpione Panie z KGW „Gospodarski Krąg” Boleszkowice, które również przygotowały słodki poczęstunek.

(...)

czytaj więcej...

Podziękowania

30.01.2018

czytaj więcej...

Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Boleszkowice na lata 2017-2023

30.01.2018

 

Pobierz

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 341   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia