Dziś jest: Niedziela 26 marca 2017, imieniny: Teodora i Emanuela

Obsluga techniczna
ALFA TV

Zabawa choinkowa dla dzieci

06.02.2017

Karnawał , to czas radości i zabawy. Zarówno mali jak i duzi mają okazję aby się zabawić. Świetną okazją ku temu niewątpliwie była zabawa choinkowa. Dnia 28.01.2017r. w świetlicy w Namyślinie odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci. Organizatorami zabawy były sołectwa Namyślin, Chlewice i Porzecze.  Pomimo mrozu panującego na zewnątrz, to w świetlicy wiejskiej w Namyślinie panowała gorąca atmosfera. Frekwencja była naprawdę wysoka. Wiele dzieci na zabawę choinkową przybyło ze swoimi rodzicami. Czas upływał dzieciom w  wesołej zabawie. Podczas trwania zabawy odbyło się mnóstwo konkursów z nagrodami – chętnych do brania udziału nie brakowało. W śród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć: barwne motyle, dobre wróżki, myszkę MInni, piękne księżniczki. Nie zbrakło też spiderman’ów, ninja czy szkieletora.  Oczywiście był również  ogłoszony konkurs na Króla i Królową balu. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie, dla przebierańców były rozdane upominki. Kulminacyjnym punktem zabawy było, rzecz jasna pojawienie się Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim przybyłym dzieciom prezenty. Choinka dla dzieci była imprezą integracyjną dla dzieci jak i dorosłych. Takie imprezy są zawsze wspaniałą okazją aby pokazać współpracę sołectw.

Dziękujemy dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji imprezy.

galeria

Sołtysi

Elżbieta Włodkowska i Sabina Bednarz

 

czytaj więcej...

Dzień Drzwi Otwartych 17. Światowy Dzień Walki z Rakiem 4. luty 2017 roku

03.02.2017

Nowotwory złośliwe są drugą, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów w Polsce, a bezwzględna liczba zachorowań na raka stale rośnie. Szacunki epidemiologiczne wskazują, że liczba zachorowań i zgonów z powodu nowotworów będzie prawdopodobnie nadal rosnąć w ciągu najbliższych dekad. Wzrost ten jest większy u mężczyzn niż u kobiet. Zachorowania na nowotwory złośliwe szczególnie dotyczą osób po 65. roku życia.
            Ze względu na niekorzystne prognozy epidemiologiczne, nowotwory złośliwe stanowią jeden z najważniejszych problemów zdrowia publicznego. Znaczenia nabiera profilaktyka pierwszorzędowa – edukacja całego społeczeństwa w zakresie etiologii i czynników ryzyka powstawania nowotworów oraz profilaktyka drugorzędowa tj. wczesne wykrywanie i diagnozowanie nowotworów.
           W dniu 4 lutego 2017 roku obchodzimy 17. Światowy Dzień Walki z Rakiem i w ramach obchodów organizowana jest w całym kraju akcja pn. „Dzień Drzwi Otwartych” pod patronatem Polskiej Unii Onkologii.

Czytaj dalej...

czytaj więcej...

KOMUNIKAT

02.02.2017

W związku z otrzymaną informacją od Enea Operator, Gmina Boleszkowice informuje, że w dniu: 08.02.2017 r. w godzinach : 9;00 – 13;00 przy ulicach: Warszawskiej, Żeromskiego 1-4, Artylerzystów 1, Kościuszki 2-4 oraz Leśnej nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.

czytaj więcej...

KOMUNIKAT

02.02.2017

Gmina Boleszkowice informuje, że uległ zmianie rachunek bankowy na który należy przekazywać zapłatę wynikającą z faktur za dostawę wody. Aktualny numer rachunku podany jest na fakturze za dostawę wody. Wszelkie pytania proszę kierować pod numer telefonu : 95 760 30 95

 

czytaj więcej...

Ogłoszenie

02.02.2017

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 302   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia