Dziś jest: Niedziela 26 marca 2017, imieniny: Teodora i Emanuela

Obsluga techniczna
ALFA TV

Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców. Załóż firmę przez telefon!

20.02.2017

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

Informacja - kliknij

 

czytaj więcej...

OTWARCIE SALI INTEGRACJI SENSORYCZNEJ I POZNAWANIA ŚWIATA W PRZEDSZKOLU I SZKOLE PODSTAWOWEJ TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM. ŚW. JANA BOSKO W DĘBNIE

15.02.2017

8 lutego w naszej placówce nastąpiło oficjalne otwarcie i poświęcenie dwóch nowych sal ze specjalistycznym sprzętem: integracji sensorycznej i poznawania świata.Uroczystego poświęcenia dokonał ks. Inspektor Inspektorii pw. św. Wojciecha ks. Roman Jachimowicz. W uroczystości również uczestniczyli Starosta Powiatu Myśliborskiego pani Danuta Patkowska, Burmistrz Miasta i Gminy Dębno pan Piotr Downar, Dyrektor i Proboszcz ks. Henryk Łącki, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej pani Marzena Smolarek, Dyrektor Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej pani Joanna Krzyżowska, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pan Krzysztof Zaborski.

Na początku uroczystości jeden z naszych uczniów wyrecytował wiersz o św. Janie Bosko, za co otrzymał gromkie brawa. Następnie Dyrektor Szkoły ks. Wojciech Lipowicz przywitał wszystkich zebranych gości i w krótkim przemówieniu przedstawił sposób funkcjonowania i cel, jakiemu mają służyć poświęcone sale. Podziękował odpowiedzialnemu za koordynowanie prac przy tworzeniu nowych sal ks. Mateuszowi Macinkiewiczowi, a także całemu personelowi szkoły na czele z panią Agnieszką Myszczyszyn-Węgier. Następnie ks. Inspektor dokonał poświęcenia wspomnianych sal. Goście byli żywo zainteresowani tym, jak można używać danego sprzętu i jak on wpływa na rozwój dziecka.

(...)

czytaj więcej...

Podsumowanie XXV finału WOŚP w Boleszkowicach

14.02.2017

Już po raz XXV spotkaliśmy się by wspierać akcję Jurka Owsiaka - Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak co roku, od godzin porannych w drugą niedzielę stycznia na ulicach Naszej gminy można było spotkać kwestujących wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze. Pomimo mroźnej pogody wolontariusze wyszli na ulice i kwestowali.

Ten finał był wyjątkowy pod wieloma aspektami: pobiliśmy kolejny rekord i udało nam się zebrać ponad 14 tys. złotych, które przekazaliśmy Fundacji. Wielkie podziękowania kierujemy do Pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Gospodarski Krąg”, które już tradycyjnie wspierają orkiestrę nie tylko poprzez wspaniałe wypieki, którymi częstują mieszkańców podczas finału, jak również zajmują się liczeniem zebranych pieniędzy.

(...)

czytaj więcej...

Zaproszenie na Dzień Kobiet

14.02.2017

czytaj więcej...

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Boleszkowice

07.02.2017

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2 3 4 5 6  [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 302   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia