Dziś jest: Niedziela 26 marca 2017, imieniny: Teodora i Emanuela

Obsluga techniczna
ALFA TV

Ogłoszenie

22.03.2017

Urząd Gminy Boleszkowice

ogłasza nabór na stanowisko : Asystent rodziny

(kliknij)

czytaj więcej...

Szanowni Rodzice!

16.03.2017

Na polecenie Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty przekazuję informację, otrzymaną z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie o  stwierdzonych wśród uczniów zachodniopomorskich szkół przypadkach samookaleczeń pod wpływem  gry „Niebieski Wieloryb”.

Gra „Niebieski Wieloryb" powstała w Rosji i jest aktualnie coraz bardziej popularna wśród dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Uczestnicy gry rejestrują się na stronie internetowej, podając pełne dane osobowe, w tym swój numer telefonu, na który następnie otrzymują zadania do wykonania. Codziennie otrzymują jedno ustalone zadanie. Zadania polegają m.in. na samookaleczeniu (wycięcie żyletką określonych znaków na nogach czy rękach), oglądaniu w Internecie filmów z treściami sadystycznymi czy też wykonywaniu innych podobnych zadań, zlecanych przez tzw. opiekunów. W ostatni, pięćdziesiąty dzień, uczestnik otrzymuje zadane skoku z wysokiego budynku i odebrania sobie tym samym życia. W Rosji i na Ukrainie w ostatnim czasie samobójstwo w tych okolicznościach popełniło blisko 200 dzieci. Niestety, można spodziewać się, iż gra będzie docierać do coraz większej liczby dzieci, które są podatne na tego rodzaju manipulacje.

Z poważaniem

Sylwia Łaskarzewska -Pacewicz

Dyrektor  Zespołu Szkół

czytaj więcej...

Ogłoszenie

16.03.2017

 

INFORMACJA

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Boleszkowicach organizuje spotkanie z byłym gangsterem Panem Piotrem Stępniakiem w dniu 24 marca 2017 r. w GOK Boleszkowice o godzinie 1700. Tematem spotkania będą autorskie historie ludzi którzy przeszli przez więzienia, nałogi i odrzucenia. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Boleszkowice powyżej 13 roku życia.

Przewodnicząca GKRPA

Monika Łazorczyk

czytaj więcej...

Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego

16.03.2017

czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE WIEJSKIE

15.03.2017

czytaj więcej...

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 302   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia